Sergei Polunin v Praze

Sergei Polunin v Praze

Adresa:

Praha 8, Pernerova 652/55

Termín: 9.4.2021

9duben pátek 19:00

Žánr: koncertytanec diskuse Praha


ODLOŽENO

Jediné pražské vystoupení světoznámého tanečníka Sergeje Polunina se s ohledem na aktuálně platná protipandemická opatření přesouvá z pondělí 30. listopadu na nový termín – pátek 9. dubna 2021 ve Foru Karlín. Vstupenky zůstavají v platnosti.

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost zblízka obdivovat Poluninovu schopnost vzdorovat gravitaci, hypnotizovat publikum prostřednictvím brilantního umění, fenomenální techniky a ve spojení s unikátní jevištní prezentací. Dopřejte si privilegium přímo z tanečního parketu sledovat mistrovské vystoupení Sergeje Polunina ve čtyřicetiminutovém sólu, inspirovaném legendárním tanečníkem a choreografem Václavem Nižinským.

Mimořádně intenzivní zážitek ze setkání se Sergejem Poluninem završí následná diskuse, při které se naplno projeví jeho zkušenosti,

Diváci ve Foru Karlín usednou ve speciálním kruhovém uspořádání, což ještě umocní intenzitu dojmů. Všechna aktuální protipandemická opatření budou samozřejmě respektována.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 8 Akce v MČ Praha 8

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Sergei Polunin v Praze

Sportovní centrum OlšankaPraha (1 018 metrů)

Žižkovská televizní věžPraha (1 236 metrů)

Výstaviště HolešovicePraha (2.2 km)