Hurts v Praze

Hurts v Praze

Adresa:

Praha 9, Českomoravská 2345/17

Termín: 3.4.2021 v 20:00 hod. (sobota)
Vstupné:

990 Kč - 1 190 Kč

3duben sobota 20:00

Žánr: koncertySynthpop Elektropop

Umělci: Hurts


Nové, netrpělivě očekávané album Hurts ‘Faith’ vyjde 4. září a kapela ho doprovodí turné, při kterém 3. dubna vystoupí v pražském O2 universum. Deska je pro duo počátkem nové éry. Po již vydaných skladbách z alba ‘Voices’, ‘Suffer’ a ‘Redemption’ dnes Hurts přicházejí s novinkou ‘Somebody’.

O skladbě kapela říká: “SOMEBODY je píseň o vzdoru, síle a schopnosti se znovu postavit na nohy. Je to oproti dalším skladbám o něco rychlejší záležitost, ale je to dobrá ukázka intenzity a energie, které jsou na albu přítomny.”

Kromě skladby ‘Somebody’ Hurts ohlásili návrat do svého duchovního domova – na pódia hudebních sálů – světové turné ‘Faith’ World Tour.

Hurts jsou britské synthpopové duo založené roku 2009, sestávající ze zpěváka Thea Hutchcrafta a klávesisty, kytaristy Adama Andersona. Jejich debutové album Happiness, obsahující například skladby jako Wonderful Life nebo Better...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Praha 9 Akce v MČ Praha 9

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Hurts v Praze

Wellness Hotel STEPPraha (692 metrů)

Sportovní centrum OlšankaPraha (3.5 km)

Žižkovská televizní věžPraha (3.9 km)