Dětské oslavy narozenin

Dětské oslavy narozenin

Adresa:

Praha 9, Na Chvalské tvrzi 857/4

Termín: 11.5.2020 31.12.2020

11kvě - 31pro celý den

Žánr: ostatní akcepro děti rodina zámek oslava narozenin soutěže a hry


Vážení rodiče, bude mít vaše dítě narozeniny, svátek, výročí či čekáte pěkné vysvědčení? Rádi byste uspořádali oslavu, která opravdu stojí za to, nechcete s ní mít žádnou práci a rádi byste, aby byla opravdu zábavná a veselá? Pomůžeme vám. Přizpůsobíme se vašim požadavkům, věku i počtu dětí. Nejlepší dětská oslava je ta jinde než doma – a nejlépe na Chvalském zámku!

Při dětské oslavě se dětem věnuje, hraje si s nimi, provází je zámkem a hraje hry jedna z postav ze zámecké družiny (princezna Koloběžka I., Šípková Růženka, Meluzínka, víla Ohnivka, Popelka, hodná čarodějnice, Bludný rytíř atd.).

Určitě nás kontaktujte telefonicky, abychom se konkrétně domluvili a udělali vám nabídku na míru.

Délka oslavy je počítána na 2 hodiny, konec max. do 17 hod. (do 18 hod. pouze po dohodě). Dětské oslavy zařizuje RECEPCE Chvalského zámku, tel. 281 860 130, e-mail infocentrum@chvalskyzamek.cz

Zámecká oslava zahrnuje:

pronájem velkého sálu, slavnostní výzdobu sálu + slavnostní tabule, drobné odměny a dárečky pro pozvané děti, dárek pro oslavence, mini občerstvení (džus, voda, sušenky, chipsy, dětský šampus), je možné přinést si vlastní jídlo a dort. Tato základní oslava je pro 10 dětí včetně oslavence a stojí 3 000 Kč vč. DPH (vše výše uvedené).

Jako moderátora narozeninové oslavy si vyberte některou z našich pohádkových postav:

PRINCEZNA KOLOBĚŽKA I., MELUZÍNKA, VÍLA OHNIVKA, ŠÍPKOVÁ RŮŽENKA, POPELKA, HODNÁ ČARODĚJNICE, BLUDNÝ RYTÍŘ

V případě vašeho zájmu kontaktujte RECEPCI Chvalského zámku na tel. 281 860 130 nebo e-mailu infocentrum@chvalskyzamek.cz

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Dětské oslavy narozenin

Wellness Hotel STEPPraha (8 km)

Sportovní centrum OlšankaPraha (10.3 km)

Top Hotel PrahaPraha (10.5 km)