O2 arena, Praha 9

O2 arena

Praha 9, Českomoravská 2345/17a

Není tu akce, kterou O2 arena pořádá? Přidej ji

O2 arena je bezpochyby jednou z nejvýznamnějších multifunkčních hal v České Republice. Od svého otevření v roce 2004 se stala moderním symbolem Prahy.

O2 arena je impozantní stavba, která nabízí neuvěřitelnou kapacitu až pro 20 000 návštěvníků, což ji řadí mezi největší haly svého druhu v Evropě. Design O2 areny je nejen vizuálně působivý, ale také funkčně promyšlený tak, aby poskytoval vynikající zážitky jak pro účinkující tak i pro diváky.

Konají se zde největší koncerty, sportovní události a různé kulturní akce. O2 arena je důkazem toho, že Praha je schopna hostit světové hvězdy a prestižní mezinárodní události.

Moderní technologie v O2 areně zahrnují například, vnitřní televizní okruh, displejové fasády, videokostku, vlastní televizní studio, posuvné tribuny, špičkovou akustiku, světelný park a vyspělé telekomunikační vybavení.

V O2 areně také najdeme uzavřená patra pro nájemce skyboxů a klubových sedadel. Dále tu jsou restaurace, bary, několik salónků a prostory pro tiskové konference, semináře a kongresy.Kousek odtud doporučujeme...

Pentahotel Prague Praha 8 (3 km)
Café Louvre Praha 1 (5.9 km)

Štítky

O2 arena: hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!