Fource Live: Ai Fen + Khoiba - Střecha Radost

Fource Live: Ai Fen + Khoiba - Střecha Radost

Adresa:

Praha 3, Winstona Churchilla 2

Termín: 25.8.2020
Vstupné:

290 Kč

25srpen úterý 20:00

Žánr: koncertyExperimentální hudba Taneční/elektronická hudba live stream online

Umělci: Khoiba


Koncerty Fource Live představí vždy dva domácí interprety, kteří zahrají v komorním prostředí pražského klubu Chapeau Rouge. Vystoupení budou přístupná veřejnosti (vždy v souladu s aktuálním nařízením a za přísného dodržování hygienických standardů) a zejména z nich vznikne profesionální záznam, který bude brzy poté přístupný nejen těm, kteří nebudou moci přijít do klubu.

Ai fen
Ai fen je sólový projekt polskočínské hudebnice a producentky Eweliny Vlček-Chiu, známé také jako polovina elektronického dua ba:zel (s Danielem Vlčkem). Debutové album tematizující ženskou multinacionální zkušenost Postforever vyšlo teprve letos a Ai Fen na něm kombinuje prvky experimentálního popu se screamo vokály i ambientem a technem.

KHOIBA
Khoiba je alternativní elektronické duo, jehož subtilní tvorba prostupuje posluchači a jejich poslech vyžaduje pozorný poslech.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 3 Akce v MČ Praha 3

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Fource Live: Ai Fen +...

Žižkovská televizní věžPraha (733 metrů)

Sportovní centrum OlšankaPraha (1 085 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (1 379 metrů)