Live stream - LIVE: Zeurítia #nechodven

Live stream - LIVE: Zeurítia #nechodven

Adresa:

LIVE stream

Termín: 15.4.2020

15duben středa 20:00

Žánr: koncertylive stream online jazz


Přímý přenos koncertu ze zavřeného klubu U Staré paní! Nemůžete jít na hudbu? Hudba jde k vám!

Stream bude k vidění a slyšení na našem FB profilu a také na portálu http://nechodven.cz/, kde budete mít možnost dle libosti a zcela dobrovolně také přispět do virtuálního klobouku, budete-li chtít: http://nechodven.cz/p?d=20200415===

Zpěvačka Vendula Šmoldasová alias Zeurítia vešla kromě jazzu ve známost především zpěvem brazilské bossa novy v autentické portugalštině (alba Zeurítia, 2008 a Tempera 2019) a vlastní tvorbou na pomezí folku, popu, bossy a jazzu (album Weightless, 2015). Na koncertě ze Staré paní jí doprovodí její manžel, přední český kytarista Libor Šmoldas. Zeurítii uslyšíte zpívat ve třech jazycích - češtině, angličtině a brazilské portugalštině. V žánrově pestrém repertoáru nebude chybět bossanova, jazzové standardy a autorské písně, vše s pořádnou dávkou improvizace a spontaneity.

Živý stream sledujte zde

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce