David Keenan v Praze - Přeloženo

David Keenan v Praze - Přeloženo

Adresa:

Praha 1, Jakubská 2

Termín: 7.11.2020 v 20:00 hod. (sobota)

7listopad sobota 20:00

Žánr: koncertylidová hudba


„Mám nesmírnou radost, že vám dnes můžu sdělit dobrou zprávu. Mé odložené britské a evropské koncerty se přesouvají na podzim,“ vzkazuje David Keenan. Ten v pražském klubu Chapeau Rouge vystoupí nově 7. listopadu. „Děkuji všem za povzbuzující vzkazy, společně si to vynahradíme v listopadu.“

Všechny vstupenky zakoupené na původní termín (28. března) zůstávají v platnosti a není potřeba je měnit. Pokud by vám nový termín nevyhovoval, můžete vstupenky vrátit v místě nákupu do 29. května.

David Keenan patří k výrazným hlasům na irské písničkářské scéně. Na své koncerty si hudebníka a básníka přizvali Passenger, Glen Hansard i Hozier, který prozradil, že ho Davidův hlas okouzlil hned na první poslech. K popularitě umělci pomohl náhodný taxikář, který mladíka s kytarou před čtyřmi lety požádal, aby mu při jízdě něco zahrál. Taxikář nahrávku sdílel na sociálních sítích a virální skladbě „El Paso“ zajistil vstupenku do irských rádií. V současnosti chystá David Keenan debutové album, které představí i na svém prvním pražském samostatném koncertu.

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce David Keenan v Praze -...

Hotel MetamorphisPraha (43 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (58 metrů)

Hugo Bike PraguePraha (127 metrů)