Unexpected Circus v Centru Černý Most Praha

Unexpected Circus v Centru Černý Most Praha

Adresa:

Praha 9, Chlumecká 765/6

Termín: 12.10.2018 21.10.2018
Vstupné:

zdarma

12říj - 21říj celý den

Žánr: ostatní akcenový cirkus akrobacie show tanec žongléři divadlo rodina děti soutěže a hry sport workshopy zdarma


V Centru Černý Most se budou bavit malí i velcí. Během deseti dnů si mohou návštěvníci vyzkoušet akrobacii na šálách a kruzích, žonglování s míčky, talířky, kuželkami nebo poi, což je forma žonglování, při které se točením míčků připevněných na provázcích vytváří motivy kruhových obrazců. Připraveny jsou akrobatické show na velkém heliovém balóně, kruzích a šálách. Malí dobrodruzi si zahrají na herce i kouzelníky a dospělé potěší slevová knížka.

V rámci Unexpected Circus v Centru Černý Most zažijete:

Pátky: 12. a 19. října – Cirkusový průvod
Od 15 do 19 hodin budou po Centru procházet profesionální tanečníci, akrobati a žongléři ze skupiny Amanitas. Cirkusový průvod zakončí na Central Plaza originální taneční show.

Soboty: 13. a 20. října – Sobotní akrobatické show s AIRGYM.cz
Pro návštěvníky Centra a jejich malé ratolesti je o víkendu přichystán pestrý program:
Od 10 do 14 hodin se v dětském světě Maxíkov mohou alespoň na chvíli stát hercem, režisérem, hudebníkem nebo divadelním kritikem a v originálním loutkovém divadle si zahrát oblíbenou pohádku.
Od 14 hodin kouzelník Martin Kellman vtáhne děti i jejich rodiče do světa záhad, zázraků a magie a během hodinové interaktivní show v prostorách Central Plaza je naučí kouzlit.
Od 15 do 18 hodin pak v Maxíkově na děti čeká balonkář Jiří Marek, který jim vymodeluje balonek do tvaru oblíbeného zvířátka.
Od 15 do 18 hodin se mohou malí i velcí těšit na cvičení s kruhy Hula Hoop pod vedením Lucie Bierhausové a workshop akrobacie za dozoru lektorek z AIRGYM.cz Báry Bartoňové, Martiny Illichové a Adély Míškové. Obdivovatelé nového cirkusu si tak budou moci vyzkoušet základy vzdušné akrobacie na šálách a kruzích. Oba workshopy proběhnou na Central Plaza.
Od 14:45 a poté od 18:15 hodin by si návštěvníci neměli nechat ujít akrobatické vystoupení Báry Bartoňové a Martiny Illichové z AIRGYM.cz v prostorách food courtu. 13. října půjde o akrobacii na šálách, 20. října se představí na kruzích.
Během celého odpoledne budou moct členové věrnostního programu soutěžit o hodnotné ceny, změřit své síly u atrakcí různě umístěných po centru nebo se vyfotit ve speciálním cirkusovém fotokoutku. Stánky se sladkým i slaným občerstvením budou k dispozici na Central Plaza.

Neděle: 14. a 21. října – Žonglérské odpoledne na Central Plaza
Neděle se v Centru Černý Most ponesou v žonglérském duchu se zakladatelkou skupiny Firejokers Hanou Davidovou. Od 15 do 18 hodin si na Central Plaza budou moci malí i velcí zkusit základy žonglování s míčky, kuželkami, poi nebo talířky nebo základy vzdušné akrobacie na šálách a na kruhu.
Od 10 do 14 hodin si mohou děti s rodiči v Maxíkově zahrát loutkové divadýlko, od 15 do 18 hodin si nechat vyrobit zvířátko z balonků.
Od 14 do 15 hodin vystoupí na Central Plaza kouzelník Martin Kellnar.
Členové věrnostního programu mohou soutěžit o hodnotné ceny, vyzkoušet silové atrakce nebo se vyfotit u speciální fotostěny.
Cukrová vata ani popcorn samozřejmě nesmí chybět.

Pondělí až čtvrtek: 15. až 19. října – Workshopy na Central Plaza
V pondělí a ve středu od 15 do 18 hodin si na Central Plaza budou moci malí i velcí zkusit základy žonglování s míčky, kuželkami, poi nebo talířky nebo základy vzdušné akrobacie na šálách a na kruhu.
V úterý a ve čtvrtek od 15 do 18 hodin se mohou malí i velcí těšit na cvičení s kruhy Hula Hoop pod vedením Lucie Bierhausové.

Čtvrtek až neděle: 18. až 21. října – Nepřehlédnutelný akrobatický balón a slevová knížka plná slev
Od čtvrtka do neděle vždy od 18:30 se mohou návštěvníci těšit na jedinečnou akrobatickou show. Akrobatický heliový balón má v průměru 6,5 metru a k jeho naplnění bylo zapotřebí 165 m3 helia, což odpovídá nafouknutí přibližně 14 tisíců balonků. Akrobatka připevněná na baloně vynese vás a vaši fantazii do výšky 40 metrů. Představení se koná u Západního vstupu do Centra (vstup od metra).
Dospělé pak určitě potěší slevová knížka s více jak 71 slevovými kupony. V distribuci bude od 10.10. u hostesek nebo na Infostánku. K dispozici bude i v elektronické podobě.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Kulturní centra - Praha 9 Akce v MČ Praha 9

Podobné akce

6březen středa 20:00

1květen středa 20:00