Centrum Černý Most, Praha 9

Centrum Černý Most

Praha 9, Chlumecká 765/6

1
Není tu akce, kterou Centrum Černý Most pořádá? Přidej ji

Centrum Černý Most se veřejnosti představilo v roce 1997 coby vůbec první nákupní centrum v České republice. Od té doby centrum prošlo rozsáhlou rekonstrukcí a celkovým rozšířením, které vyvrcholilo 22. března 2013, kdy díky unikátnímu konceptu centra odstartovala nová éra nakupování u nás. Vyniká nápaditým a originálním designem, atraktivním portfoliem značek a lákavou nabídkou nadstandardních služeb, včetně atraktivního věrnostního programu. 

O návrh unikátní budovy Centra Černý Most se postarali architekti renomované britské společnosti Benoy, mezi jejichž realizace patří i slavná stavba Prado v Marseille, Suzhou Center v Číně nebo City Walk v Dubaji. Pro centrum navrhli i originální designovou fasádu doplněnou o hravé světelné efekty viditelné především za tmy. Centrum Černý Most skrývá plochu necelých 85 000 m2 se 176 obchodními jednotkami a 3 000 parkovacími místy. Pod jednou střechou zde zákazníci naleznou rozmanitou nabídku módních značek, sportovních obchodů, prodejen s domácími potřebami i kosmetikou. Možnost kvalitního občerstvení přináší zóna s 30 restauracemi, jež nabízejí kuchyně z celého světa. V sousední samostatné budově poté zákazníci naleznou oblíbený dům nábytku XXXLutz.

Návštěvníci Centra Černý Most zde také mohou využít multikino CineStar, které promítá filmy v 9 kinosálech s celkovou kapacitou 1 675 míst. Vyznavači zdravého životního stylu či sportovní nadšenci si jistě přijdou na své ve fitness centru FIT UP či v saunovém světě SAUNIA. Pro děti do 11 let je zase připravena unikátní zóna Maxíkov. Ve speciálně vytvořených 4 zónách (Ostrovy, Jezero, Les a Hnízdo) zažijí hodně zábavy, ale naučí se také spoustu nového. Maxíkov je jediné dětské hřiště v České republice umístěné v nákupním centru pyšnící se certifikátem kvality „Hřiště-sportoviště-tělocvična – Ověřený provoz“. 

Design a konstrukce Centra Černý Most jsou architektonicky řešeny s maximálním důrazem na šetrnost k životnímu prostředí, o čemž svědčí také udělená prestižní certifikace BREEAM. Váhu, kterou skupina přikládá společenské odpovědnosti, dokazuje také strategie Better Places 2030, v jejímž rámci se provozovatel centra zavazuje ke snížení uhlíkových emisí ze staveb a provozu budov, redukci uhlíkové stopy z dopravy, podpoření místních komunit a zaměstnanosti mladých lidí i kolektivní spolupráci a ohledu na životní prostředí. Centrum Černý Most a okolí - aktuální program a vstupenky

27červen čtvrtek

Letní UPC MAX kino

Centrum Černý MostFilm

4červenec čtvrtek

Letní UPC MAX kino

Centrum Černý MostFilm

11červenec čtvrtek

Letní UPC MAX kino

Centrum Černý MostFilm

18červenec čtvrtek

Letní UPC MAX kino

Centrum Černý MostFilm

25červenec čtvrtek

Letní UPC MAX kino

Centrum Černý MostFilm

1srpen čtvrtek

Letní UPC MAX kino

Centrum Černý MostFilm

8srpen čtvrtek

Letní UPC MAX kino

Centrum Černý MostFilm

15srpen čtvrtek

Letní UPC MAX kino

Centrum Černý MostFilm

22srpen čtvrtek

Letní UPC MAX kino

Centrum Černý MostFilm
vytisknoutMáš fotku tohoto místa? Přidej ji

Přihlas se a přidej na Informuji.cz své nejlepší fotky tohoto místa. Děkujeme za pomoc! :)

Kousek odtud doporučujeme...

Kavárna Kaaba Praha 2 (11 km)
Café Louvre Praha 1 (12.1 km)

Centrum Černý Most: Napsali jsme...

Štítky

Centrum Černý Most: hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!