Shtuby • Mutanti hledaj východisko • Kontradikshn

Shtuby • Mutanti hledaj východisko • Kontradikshn

Adresa:

Praha 7, Areál Výstaviště 67

Termín: 27.6.2018
Vstupné:

250

27červen středa 18:00

Žánr: koncertypopelektro


Otevřený prostor Tiskárny na vzduchu je ideálním místem pro pražskou zastávku evropského turné izraelského DJe a performera SHTUBYho a slovinských Kontradikshn. Noc bude plná elektronických beatů kombinovaných s živou hudbou a Shtubyho nekonečná energie společně s nekompromisní sonickou hradbou Kontradikshn slibují zážitek, který jen tak neuvidíte!

Speciálním hostem večera je duo Mutanti Hledaj Východisko, jehož nezastavitelně srdcervoucí existenciální diskotéka již léta bourá taneční parkety po celé republice.

Osmdesátkové synťáky, moderní beaty, dubstepové breakdowny, elektrická kytara a zkreslené vokály dávají dohromady vysoce energickou směs, kterou kapela v čele se zpěvákem Petarem Stojanovićem úspěšně šíří po evropských pódiích. Tříčlenní Kontradikshn, jejichž tvorba je krystalickým příkladem fúze živé a elektronické hudby, vydali v roce 2014 debutové EP Anatomy a dva roky na to LP Reframing. Retrovlna obliby syntezátorové hudby je rychle vynesla do popředí slovinské scény a dvoumilionová země se jim zanedlouho stala malou.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Shtuby • Mutanti...

Hotel Splendid Praha 7 (628 metrů)

Art Hotel Praha Praha 7 (647 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (2.2 km)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (2.7 km)