Pekelný léto - Rybičky 48

Pekelný léto - Rybičky 48

Adresa:

Domažlice, Kozinova ulice

Termín: 17.7.2021 v 18:00 hod. (sobota)
Vstupné:

450

17červenec sobota 18:00

Žánr: koncertyPunk letní koncert open air

Umělci: Rybičky 48


Minulý rok kvůli pandemii padly všechny velké akce včetně Pekelného ostrova a Chodrockfestu, ale přesto vznikl nový projekt Pekelný léto, pod kterým se odehrála šňůra menších koncertů, které se vešli do všech opatření. Bohužel ani v tomto roce nebude možné uspořádat Pekelný ostrov, ale i tak nebude o hudební akce nouze. 

V termínu klasického Pekelného ostrova se v Holýšově představí nová akce Pekelný poloostrov, která bude o něco menší, ale bude klasicky festivalová. Pokračovat bude i projekt Pekelný léto. Kapacita bude vždy omezená podle aktuální epidemiologické situace a na ní navazujících mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví ČR. První z koncertů Pekelného léta proběhne 17.7.2021 v areálu letního kina v Domažlicích, vedle městského stadionu Střelnice. Hlavní hvězdou bude populární pop-punková kapela z Kutné Hory Rybičky 48. Areál se otevře v 18:00 hodin a koncertní klání zahájí předkapela Street69.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Plzeňský kraj Akce v obci Domažlice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Pekelný léto -...

NemanskĂ˝ MlĂ˝nDomaĹľlice (1 095 metrů)

Pension ViolaDomaĹľlice (2.1 km)

Penzion U Chodskeho HraduDomaĹľlice (2.2 km)