Pekelný ostrov 2018 nás bude těšit nejen našlapaným programem, na dvou střídajících se podiích, ale i rozšířením areálu o pekelnou pláž u splavu, tedy velmi příjemnou chill-out zónu. A velmi příjemně začneme již ve čtvrtek. Pro všechny nedočkavé rockery je opět připravena warm-up party, která je každoročně oblíbená nejen svým programem, ale i cenou za vstupné, (je totiž zdarma).

Opět přivítáme ty nejznámější kapely česko - slovenské hudební scény a jednu kapelu zahraniční. Naším zahraničním hostem pro tento rok jsou britští Uriah Heep, označovaní jako zakladatelé hard rocku a legendy světové hudební scény. Z české hudební scény se můžeme těšit na Chinaski, které letos přijedou v nové svěží sestavě a zahrají nám ty nejoprášenější hity. Stejně jako v roce 2015 nás navštíví Arakain s Lucií Bílou a unikátně, pouze na Pekelném ostrově, se nám ukáže kapela Harlej, spolu se symfonickým orchestrem pod taktovkou Oty Balage.

Svojí ohnivou a energickou show nám přivezou Rybičky 48, texty plné příběhů nám přiveze skupina Vypsaná Fixa a vystoupení plné komiků, humorného, mluveného slova a kultovních písniček, nám přiveze Banjo Band Ivana Mládka.

Nutno zmínit i naše stálice české hudební scény, jejichž vystoupení jsou vždy plné známých rockovým nadupaných pecek. Jsou jimi – Dymytry, Doga, Komunál, Alkehol, Traktor, Krucipüsk nebo De Bill Heads. Potěšíme stále rostoucí fanouškovskou základnu skupiny Trautenberk a potěšíme i milovníky hitů od Waldemara Matušky či Michala Tučného, v rockovém podání od Walda Gangu. Premiéru na Pekelném ostrově bude mít kapela Kern, založená v roce 1981, patřící mezi rockové legendy. Každý rok se snažíme, aby vám na Pekle bylo co nejpříjemněji. Každý den nás navíc čeká afterparty.

Po loňské návštěvnosti, je na čase areál zvětšit. Jak už bylo řečeno, letošním tématem festivalu bude pekelná pláž u řeky Radbuzy, díky které vznikne klidnější zákoutí festivalu.

Chinaski je česká pop rocková skupina, která v letech 2005 a 2007 vyhrála cenu Anděl, udělovanou Akademií populární hudby.
Vypsaná fiXa je oblíbená česká hudební skupina hrající pop punk. Kapela vzešla v roce 1994 v Pardubicích z rozpadající se skupiny K.R.K. Její tvorba je proslulá zajímavými básnickými – často surrealistickými texty, jejichž...
Ivan Mládek Banjo Band je populární hudební skupina, která hraje od počátku 70. let písně Ivana Mládka. Svojí popularitu skupina získala díky častým vystupováním v zábavných televizních show mimo jiné např. Čundrcountry show...
Dymytry je česko-ruská metalová kapela z Prahy, která svůj styl nejčastěji označuje jako Psy-core. Skupina hraje od roku 2004. Její image je založená na predátorských maskách z dílny Národního divadla, na mohutných kytarových...
Alkehol - česká rocková hudební skupina. Alkehol vznikl v roce 1991, kdy se Ota Hereš a Petr Buneš, tehdy kytaristé thrashmetalové skupiny Kryptor, rozhodli složit ne-trashmetalové písně s hospodskými texty.
Počátek kapely Traktor můžeme datovat na jaro 2001, kdy se dali dohromady bývalí členové kapel Tarantula a Wizard, tzn. Standa Balko, Martin Kapek a Karel Ferda. Tohle trio zhruba po roce doplnili Pavel Balko ( dříve taky Tarantula ) a...
Krucipüsk je česká hudební skupina, jejíž historie sahá až do roku 1991. Hraje převážně metal, thrash metal a hardcore. Jejími členy jsou Tomáš Hajíček, Jaroslav Gabriel, Richard Scheufler a Vojtěch Douda.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Pekelný ostrov

Hotel U Branky Stříbro (19.2 km)

Penzion U Chodského Hradu Domažlice (20.4 km)