Bohemia Voice vystoupí na 21. ročníku benefičního koncertu Oblastní charity Polička

Adresa:

Polička, náměstí B. Martinů

Termín: 20.11.2021
Vstupné:

200 Kč

20listopad sobota 16:00

Žánr: koncertyGospel Rozšířená realita Klasická Swing Pop Opera benefiční Polička


Bohemia Voice, vokální multižánrové kvarteto, vystoupí u příležitosti 21. ročníku benefičního koncertu Oblastní charity Polička. Vystoupení s názvem „Dokonale harmonický koncert pro chvíle blízkosti a přátelství“ se uskuteční v kostele sv. Jakuba v Poličce. Výtěžek vstupného společně s dary sponzorů bude jako v předchozích letech věnován na podporu aktuálně potřebné oblasti charitního díla. Koncert, který je zároveň pořádán jako výraz poděkování a vděčnosti za přízeň všem podporovatelům organizace, je určen široké veřejnosti a bude možné jej shlédnout také v živém online vysílání na www.charitapolicka.cz. „Diváci se mohou těšit na světové hity mistrů filmového plátna Ennia Morriconeho a Barbry Streisand, na poctu Českým světcům – Anežce České a Svatému Václavovi, atd. Advent už bude za humny, proto se společně několika písněmi naladíme na nadcházející období,“ říká Elin Špidlová, zpěvačka a zakladatelka Bohemia Voice. Oblastní charita Polička věnuje výtěžek koncertu na pořízení nového, spolehlivého automobilu v rámci charitní služby Domácího hospice sv. Michaela. Organizace tímto reaguje na vzrůstající potřebu pacientů a jejich rodin na poskytování služby mobilního hospice, který vznikl v roce 2015 a od počátku roku 2021 prochází značným rozvojem. Vstupenky na 21. ročník benefičního koncertu lze zakoupit na místě konání hodinu před začátkem koncertu. Cena vstupného je 200,- Kč, snížené vstupné 100,- Kč (děti, senioři).

Vstupenky nejsou opatřeny místenkami. Benefiční záměr je možné též podpořit přispěním na bankovní účet veřejné sbírky „Mé přání je zůstat doma“: č. ú.: 5918409339/0800, variabilní symbol 1919.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Pardubický kraj Akce v obci Polička

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Bohemia Voice vystoupí...

Wellness Hotel MartaTři Studně (14.4 km)

U tří jasanůLuže (21.9 km)

Western - Šiklův Mlýn s.r.oMoravec (27.4 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?