Kapitán Demo / Olomouc / Palouček před Sklubem

Kapitán Demo / Olomouc / Palouček před Sklubem

Adresa:

Olomouc, Tř. 17 listopadu 43

Termín: 14.8.2020
Vstupné:

350 Kč

Žánr: koncertyHip hop / rap

Umělci: Kapitán Demo


Jako alter ego producenta Jiřího Buriana se Kapitán Demo zrodil v roce 2012. Na hudební scénu přitáhnul styl, který by se dal nazvat comedy rap a hned prvním albem Demolice si získal uši i srdce mnoha posluchačů. Od té doby nám ve vší své velikosti na zlatém podnose naservíroval další tři alba. Na koncertech vystupuje v trojčlenné sestavě jako Demo Crew, kde s ním působí ještě Givi Kross a ProGram, všichni ověnčeni zlatými řetězy a ve slunečních brýlích. Demo Crew nemůžeš popsat, Demo Crew musíš zažít. A my jsme rádi, že je zažijeme v létě na paloučku u Sklubu a to v pátek 14. srpna. Budem tam!

Otevření: 16:00

Za tajemnou maskou tlusté postavičky Kapitána Dema se skrývá Jiří Burian, známý z kapel Southpaw nebo Ghostmother. V současné době také z hudebního projektu Republic Of Two. Kapitán se za svůj rap nemusí stydět. Sarkasmus mu...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Olomouc Akce v obci Olomouc

Podobné akce

8květen sobota

Škwor

, Oborník 608/39 Koncert

15květen sobota 18:30

Ubytování v okolí akce Kapitán Demo / Olomouc...

Restaurace ARIGONEOlomouc (560 metrů)

Theresian Hotel & SpaOlomouc (964 metrů)

Theatre HotelOlomouc (1 829 metrů)