25. Velká cena Indiana

25. Velká cena Indiana

Termín: 29.7.2022 (pátek) 30.7.2022

29čvc - 30čvc celý den

Žánr: festivalysoutěž western show


Rádi bychom Vás pozvali na připravovanou akci Velká cena Indiana, která se bude konat již po pětadvacáté a její termín je 29.-30. července. Jedná se o mezinárodní soutěž v ovládání dlouhého biče, v hodu nožem a tomahawkem a westernové show. Spolu s ní zároveň proběhne i několik dalších soutěží, například juniorská cena F. A. Elstnera v ovládání dlouhého biče zaměřená na mladé bičaře. Kdo nebude chtít soutěžit, může se zúčastnit setkání bičařů (a nožařů), navštívit expozici Muzea bičů, dozvědět se něco o jejich historii a ovládání biče u nás i ve světě. Připravujeme minikurzy ovládání amerických, australských a dalších typů bičů. Dalším bodem programu je prodejní Indiana market, kde se budou prezentovat výrobci bičů a nožů od nás, i ze zahraničí. Hlavním tématem letošního ročníku bude nejen soutěžení a rozdávání titulů a cen, především však předávání zkušeností, setkání výrobců a nadšenců biče.

Srdečně zveme všechny poslední červencový víkend do Janovic u Rýmařova v Jeseníkách. Organizační tým: - kontakt pro bližší informace k soutěži: GIN Ladislav Šín - Western Arts Club (gin@stampky.cz, tel: 608732948) - informace k setkání, média: Martin Štulla - Keltoviny (keltoviny@seznam.cz).

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby v Ostravě Akce v obci Janovice u Rýmařova

Podobné akce

21listopad pondělí 20:00

27červen pondělí 20:00