Horečky fest

Horečky fest

Termín: 13.7.2019
Vstupné:

předprodej 300 Kč, na místě 350 Kč

13červenec sobota 12:00

Žánr: festivalyhudba koncerty


Horečky fest je multižánrový hudební – rodinný festival. Jde o kulturní akci, která postupně získává na oblibě. Historie festivalu sahá k roku 2011, kdy se rozhodli pracovníci Městského kulturního střediska spolu s řadou dobrovolníků vrátit život do zchátralého amfiteátru na Horečkách, přírodního divadla ležícího v těsné blízkosti věže skokanského můstku Jiřího Rašky ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Největší hudební akce na Frenštátsku Horečky fest 2019 se koná 13. července v krásném přírodním prostředí amfiteátru na Horečkách už po deváté.

Na diváky se letos těší celá řada hvězd jako jsou: TATA Bojs, Aneta Langerová, Arakain, Cocotte minute, Separ, Petr Rezek, Banjo Band Ivana Mládka, Olga Lounová, Martin Harich, Eletric Mann ,celá řada DJ´s a spousta dalších. Ve festivalovém šapitó večer vystoupí Jaroslav Dušek. Horečky fest 2019 už tradičně nabídne program také dětem. Festivalovou školku, divadelní představení a hudební workshopy. I letos organizátoři udělí festivalovou cenu za přínos v oblasti živé kultury

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby v Ostravě Akce v obci Frenštát pod Radhoštěm

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Horečky fest

Hotel U lip Frenštát pod Radhoštěm (4.9 km)

Penzion Janoštík Rožnov pod Radhoštěm (6.6 km)