Letní shakespearovské slavnosti - Sen noci svatojánské - Slezskoostravský hrad

Letní shakespearovské slavnosti - Sen noci svatojánské - Slezskoostravský hrad

Adresa:

Ostrava, Hradní 1

Termín: 4.8.2018
Vstupné:

460,- Kč

4srpen sobota 20:30

Žánr: divadlokomedie


Svatební crazy komedie o věčném bloudění v lese vztahů.

Spletitý děj podobný snu, kde jednotlivé postavy podléhají kouzlu magické letní noci. Zrcadlo vývoje vztahu od první zamilovanosti až po manželskou krizi. Není lepší zemřít jako Pyramus a Thisba či Romeo a Julie dříve, než se do vztahu vkrade čas? Hra o lese, žárlivosti i vášni a hlavně o tresti květu zvaného Violka lásky, díky níž vidět neznamená vidět.

David Prachař v roli Thesea a Oberona, Vanda Hybnerová jako Hippolyta a Titánie, Czongor Kassai jako Egeus a Puk, mladí milenci Hana Vagnerová, Martin Písařík, Zuzana Stavná a Petr Vančura / Lukáš Příkazský, a řemeslníci Josef Polášek a Marek Daniel. Na piáno tento milostný „jamsession“ doprovází Václav Kopta jako Píšťala.

Poslední uvedení inscenace na festivalu.

Vstupenky

Předprodej vstupenek v Ostravě nově přímo přes www.shakespearova.cz a exkluzivně v síti Ticketportal (pobočky Ostravského informačního servisu www.ostravainfo.cz) www.ticketportal.cz.

Začátky všech představení ve 20:30 hod. Vstup na hrad od 19:30!
Dovolujeme si upozornit, že představení se nikdy neruší předem, informace o konání produkce při nepříznivém počasí obdržíte přímo na místě.

Všechna představení začínají ve 20:30. Buďte na hradě včas! Pozdní příchody výrazně ruší začátek představení. Děkujeme za pochopení!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Ostrava Akce v obci Ostrava

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Letní shakespearovské...

Hotel Palác Elektra Ostrava-Moravská Ostrava (966 metrů)

Hotel Garni Ostrava (1 013 metrů)