Live!Léto 2020 - David Koller Přeloženo

Live!Léto 2020 - David Koller Přeloženo

Adresa:

Malá Skála, Malá Skála

Termín: 15.8.2020 v 18:00 hod. (sobota)
Vstupné:

390 Kč

15srpen sobota 18:00

Žánr: festivalyrock hudba koncerty live letní koncert Malá Skála

Umělci: David Koller


Vážené zákaznice, vážení zákazníci, Pořadatel, agentura ŠIMMI AG, a.s., nás informoval o přeložení akce David Koller, Live!Léto 2020 plánované na 25.7.2020, z technicko-organizačních důvodů. Nový termín je stanoven na 15.8.2020 od 18:00 hodin. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, tedy není nutná výměna.

Série živých koncertů v srdci Českého ráje, pod heslem ,,Návrat k normálu“. Velké festivaly letos nebudou, ale živá kultura by v létě neměla chybět. Sérií koncertů pod heslem ,,Návrat k normálu“ chceme opět nastartovat živou hudbu pod širým nebem a vynahradit tak festivalovým fanouškům jejich zrušené akce. Zároveň chceme podpořit české muzikanty, kteří díky pandemii přišli o značnou část příjmů a kontakt se svými fanoušky.

Všichni, kteří se rozhodli trávit letos dovolenou v Čechách tak mají možnost opět vidět své oblíbené interprety LIVE!.

Těšit se můžete na: Annu K , Pokáče, Jaroslava Uhlíře, Michala Hrůzu, Davida Kollera, kapely Škwor, Walda Gang, UDG a Žlutého psa.

Víkendy na Malé Skále LIVE! U toho nemůžete chybět.

POZOR! Omezená kapacita. 

David Koller patří k významným muzikantům střední generace českého bigbítu. Autor mnoha dnes již klasických hitů se nejvíce proslavil jako lídr rockové skupiny Lucie, kde působil v letech 1987 až 2005. Účinkoval i v dalších...
Hudební kluby - Liberecký kraj Akce v obci Malá Skála

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Live!Léto 2020 - David...

Studia a apartmány U KarlaTurnov (6.4 km)

Riegrova chata KozákovZáhoří (7.5 km)

Ubytování U ŠvýcarůTurnov (9.2 km)