Muzejní noc - Archeopark Pavlov

Muzejní noc - Archeopark Pavlov

Adresa:

Pavlov, 23. dubna 264

Termín: 28.5.2022
Vstupné:

zdarma

28květen sobota 18:00

Žánr: festivalymuzejní noc historie netradiční prohlídky hry rodina děti dny otevřených dveří Pavlov


Připojte se s námi k festivalu muzejních nocí a navštivte archeopark v době, kdy běžně patří jen vystaveným exponátům. Zažijte neobvyklou atmosféru potemnělého muzea a užijte si bohatý doprovodný program, který jsme pro vás připravili. Po celý večer bude na přilehlé louce své umění předvádět pan Petr Rajnoch. Budete tak moci vidět mnoho pravěkých technik a poslechnout si vyprávění o našich dávných předcích. Od 19:00 se pak můžete zúčastnit zajímavé přednášky Mgr. Martina Nováka, Ph. D. z Archeologického ústavu Akademie věd ČR, Brno v.v.i. Od 20:00 v rámci venkovního areálu zahraje k poslechu i tanci olomoucká kapela Fantajm. Chybět nebude ani občerstvení od KarBar street food.

VSTUP NA AKCI JE ZDARMA, platí pouze po dobu akce 18:00 - 22:00, ne však během dne. V době od 9:00 do 17:00 platí standardní ceník.

PODROBNÝ BOHATÝ PROGRAM NAJDETE ZDE

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Muzejní noc -...

Wellness rodinný hotel U LangrůPavlov (1 813 metrů)

Restaurace a penzion PrahaDolní Dunajovice (6.4 km)

Ubytování KroupaDolní Dunajovice (6.4 km)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?