Artsiders + special guest Kabinet - křest alba

Artsiders + special guest Kabinet - křest alba

Adresa:

Brno, Poštovská 6

Termín: 7.12.2022
Vstupné:

250,-

7prosinec středa 20:00

Žánr: koncertykřest alba Brno


Křest debutového alba "Somewhere in Heaven"

Poctivé písničky, zahrané profi muzikanty, kteří se hudbou chtějí bavit. Jedná se o autorskou hudbu, kterou složil, aranžoval a produkoval Jáchym Bašek - baskytarista a vokalista kapely. Leader vokalista Olda Smysl prošel muzikály a kapelami, aby zakotvil tady, kde se cítí jako doma. Tomáš Makovský tvoří s Jáchymem dlouholetý rytmický tandem, který prostě šlape. Kytarista Tomáš Pecka patří do mladé generace muzikantů a přináší do skupiny svěží vítr z hor. Na postu klávesáka se střídají dva Jakubové - Doležal a Žídek. Který je lepší? Posuďte sami. Artsiders jsou filosofie, dobrá muzika a parta muzikantů, kteří spolu rádi hrají a mají radost, když jejich hraní baví lidi.

Pětičlenná art-rocková formace Kabinet je svým zvukem a důrazem na texty ojedinělým zjevem české rockové scény. Jejím leadrem je scénograf a výtvarník Petr Hloušek, hráč na baskytaru a autor části repertoáru.  S Richardem Lukesem (kytara) a Milanem Podroužkem (klávesy) je spoluautorem hudby a aranží, bubeníka Petra Hašu si možná někteří pamatují z kapely Mgr. Kelly. V roce 2016 přibyla do sestavy vokalistka Eva Ventrubová. 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Artsiders + special...

Restaurace a hotel OlbergBlansko (16.1 km)

Wellness hotel PanoramaBlansko (20.9 km)

Ubytování u MacochyOstrov u Macochy (21.4 km)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...