KC Zahrada, Praha 11

KC Zahrada

Praha 11, Malenická 1784/2

Není tu akce, kterou KC Zahrada pořádá? Přidej ji

Historie KC Zahrada se začala psát v roce 2000 s vizí vytvořit prostor pro setkávání, kulturu a relaxaci. V Praze je KC Zahrada oblíbeným kulturním místem.

V přízemí se nachází hlavní sál, šatna, kavárna s posezením a malý dětský koutek, ve kterém jsou drobné hračky, skluzavka a dětská kuchyňka.

KC Zahrada disponuje multifunkčním sálem, zrcadlovým sálem, keramickou a výtvarnou dílnou, tělocvičnou a řadou menších sálů či učeben.

Program tohoto kulturního centra je bohatý na divadelní představení, filmové projekce, hudební vystoupení a společenské události, které tvoří základ jeho nabídky. Také je zde široký výběr kurzů a kroužků pro všechny věkové kategorie.

Ke KC Zahrada přiléhá zahrada, kde je dětské pískoviště a domeček pro děti. V letních měsících je zde připraveno posezení k vychutnání dobré kávy. V zahradě jsou pořádány venkovní koncerty, divadla a jiné open air akce.  

Celý prostor je bezbariérový. V okolí se nachází několik možností pro parkování. KC Zahrada je také dobře dostupné autobusem či metrem. V Praze je toto kulturní centrum velmi oblíbené a ročně je tu více než 40 000 návštěvníků.KC Zahrada a okolí - aktuální program a vstupenky

26srpen pondělí 20:00

27srpen úterý 20:00

28srpen středa 20:00

29srpen čtvrtek 20:00

30srpen pátek 20:00

31srpen sobota 20:00

vytisknoutMáš fotku tohoto místa? Přidej ji

Přihlas se a přidej na Informuji.cz své nejlepší fotky tohoto místa. Děkujeme za pomoc! :)

Kousek odtud doporučujeme...

Hermitage Hotel Prague Praha 2 (7.2 km)
Pentahotel Prague Praha 8 (8.2 km)

Štítky

KC Zahrada: hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!