Divadlo II.PÁD

Brno, Jana Uhra 11

Není tu akce, kterou Divadlo II.PÁD pořádá? Přidej ji
  • Byli tadydruhypad
  • Ohodnoť místo
  • iipad.cz

Původním působištěm tohoto souboru bylo multikulturní centrum Stadec, podle něhož soubor nesl název Stadec dorost. O tento prostor však divadelní skupina přišla a původní název jaksi ztratil obsah. Stadec dorost se ocitl bez Stadecu. A protože má historie zůstat historií, Stadec se z názvu vytratil úplně a zůstal pouze II. pád (skloňováno druhým pádem).

Nový prostor pod kavárnou Soma není pro divadlo II. pád novým pouze ve smyslu „dalším“. Je to zároveň prostor, který se díky vstřícnému přístupu pronajímatele nejvíce blíží představě prostoru, o který přišlo odchodem ze Stadecu. Tedy prostoru, kde bude moci realizovat své nápady a představy o divadle svým vlastním, nekonzervativním způsobem.

Cílem II. pádu je částečně přesunout kulturní dění na ulici Jana Uhra a vytvořit z ní bulvár, kde bude Brno tak nějak žít a nejlépe ji přeměnit na pěší zónu, jež se stane místem setkávání lidí naladěných na stejnou vlnu punku.

Plány II. pádu:

Hlavním plánem divadla II.pád je mít a předávat radost. Jak z dobře odvedené práce, tak ze života samotného. Snahou II. pádu je spolupráce s profesionálními divadelníky.Divadlo II.PÁD a okolí - aktuální program

Toto divadlo si nedoplňuje program nebo není naším partnerem. Víš o akci, která se zde koná? Přidej ji.

Ukaž mi akce v okolí Ukaž mi cyklotrasy v okolí
Máš fotku tohoto místa? Přidej ji

Přihlas se a přidej na Informuji.cz své nejlepší fotky tohoto místa. Děkujeme za pomoc! :)


Štítky

Divadlo II.PÁD: hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Kousek odtud doporučujeme...