Divadlo Polárka, Brno

Divadlo Polárka

Brno, Tučkova 34

Není tu akce, kterou Divadlo Polárka pořádá? Přidej ji
  • Byli tady
  • Ohodnoť místo
  • www.divadlopolarka.cz

Divadlo Polárka je profesionální brněnské divadlo pro děti a mládež, které vzniklo v roce 1999. V červnu 2004 se Divadlo Polárka stalo součástí příspěvkové organizace KVS „U Tří kohoutů“ zřizované městskou částí Brno-střed. Po rozsáhlé rekonstrukci v roce 2003 nabízí svým divákům příjemné prostory moderního foyeru a pohodlného sálu s kapacitou 118 osob.

Divadlo si svými dlouholetými zkušenostmi a experimentálním přístupem získalo následující specifika: Všechny uváděné tituly naplňují hlavní dramaturgický požadavek autorské tvorby. V linii dětského divadla se snaží oslovit malé diváky hledáním současných původních pohádek, nacházením pohádek neznámých či málo známých a originálním, hravým přístupem k pohádkám klasickým.

Pro žáky základních škol a mládež nabízí především dramatizace a adaptace kultovních děl světové i české literatury. Každá sezóna je charakterizována konkrétním tématickým vymezením. Novinkou jsou také tématické předplatitelské cykly.Divadlo Polárka a okolí - aktuální program

Momentálně se zde nic nekoná. Víš o akci, která tu chybí? Přidej ji.

Ukaž mi akce v okolí Ukaž mi cyklotrasy v okolí
Máš fotku tohoto místa? Přidej ji

Přihlas se a přidej na Informuji.cz své nejlepší fotky tohoto místa. Děkujeme za pomoc! :)


Štítky

Divadlo Polárka: hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Kousek odtud doporučujeme...