Divadelní spolek Mimochodem, Ledeč nad Sázavou

Divadelní spolek Mimochodem

Ledeč nad Sázavou, Hradní 701

2
Není tu akce, kterou Divadelní spolek Mimochodem pořádá? Přidej ji

Sídlo divadla Mimochodem se nachází na místním hradě ze 13. století. Soubor si zde svépomocí zrekonstruoval vlastní zázemí s divadelním sálem pro 91 diváků a nezbytným pódiem. Díky valené klenbě s lunetami je v prostoru výborná akustika, proto se zde kromě představení konají i hudební koncerty.

Některá vystoupení jsou pak realizována na nádvoří hradu. Hrad je od dubna do září přístupný veřejnosti, a pokud budete mít štěstí, natrefíte o víkendu na ochotníky při zkoušení.

Soubor se zaměřuje na klasickou činohru, především komedie. Tou nejúspěšnější je Monsieur Amédée, který si přivezl ocenění z divadelních přehlídek Klicperův Chlumec a Valašské křoví. Kromě této hry jsou nyní v repertoáru i Blbec k večeři, Když se zhasne,  Celebrita a open air muzikál Balada pro banditu.

Divadlo Mimochodem letos slaví 10. výročí svého působení! K této příležitosti vydalo výroční sběratelskou turistickou známku, která je k zakoupení na ledečském hradě. Navíc v srpnu oslaví své narozeniny Jubilejním večerem, kde se představí ty nejúspěšnější scénky ze všech nastudovaných her a všichni současní i bývalí herci souboru.

Všechna představení jsou vkládána do akcí zde na webu, tak sledujte a přijďte se pobavit!Divadelní spolek Mimochodem a okolí - aktuální program

Toto divadlo si nedoplňuje program nebo není naším partnerem. Víš o akci, která se zde koná? Přidej ji.

Ukaž mi akce v okolí Ukaž mi cyklotrasy v okolí
Máš fotku tohoto místa? Přidej ji

Přihlas se a přidej na Informuji.cz své nejlepší fotky tohoto místa. Děkujeme za pomoc! :)


Divadelní spolek Mimochodem: Napsali jsme... (více)

Štítky

Divadelní spolek Mimochodem: hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!