Na Letnou míří "růžová komedie" Girls

Líbí? Pošlete to dál...
Na Letnou míří "růžová komedie" Girls

Jak se současná generace dívek vyrovnává se vztahy, samotou a vlastním svědomím, ukáže autorská inscenace Girls v režii Lucie Radimerské, jejíž premiéru uvede v pátek 7. dubna od 19:00 pražské Pidivadlo.

Text hry Girls, který vznikal jako kolektivní práce Lucie Radimerské, Matouše Danzera a samotných protagonistek, vypráví příběh tří dívek, jež jsou nečekanou souhrou okolností donuceny strávit společně oslavu Silvestra. Každá z nich má svůj vlastní příběh, vlastní problém se vztahem i se svým životem. S postupujícím časem a stoupající hladinou alkoholu však začíná být patrné, že problémy všech dívek mají společného jmenovatele – muže jménem Max. Přichází půlnoc, je čas dát si předsevzetí a pak už jen: „Šťastnej novej, baby!“

Whispered something in your ear, it was a perverted thing to say... Ale co když je těch uší, do kterých se šeptá, víc?

Inscenace nabízí upřímný pohled do duše „něžných příslušnic“ tzv. generace Z. Ukazuje, jak tato generace porevolučních dětí funguje v informační době, kdy jeden o druhém víme vše a přitom vůbec nic.

V rolích dívek se představí herečky Michaela Bednářová, Lucie Vopatová a Michaela Mrázová. O hudební složku se postaral herec a frontman kapely Adventures Václav Hoskovec.

6.4.2017 | Josef Horák

Přidat komentář Líbí se mi to

 

Co by vám také nemělo uniknout

Přidat na Seznam.cz Mějte články z Informuji i na Seznamu

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.