Transmission oslaví desáté výročí hvězdným line-upem

Transmission oslaví desáté výročí hvězdným line-upem

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Fanoušci hudebního stylu trance by měli opět zpozornit! Již v sobotu 29. října oslaví Transmission Festival své desetileté výročí s premiérovou show nazvanou The Lost Oracle, tedy Ztracená věštkyně.

Tato jedinečná akce opět slibuje, že se stane nezapomenutelnou nocí. Návštěvníky zavede do chrámu, kde se pokusí získat informace o budoucnosti a rozluštit ji z magické krychle. Více než kdykoliv předtím bude tato show audiovizuální podívanou, kde se propojí zvuk a vizuální svět. Pořadatelé slibují neobyčejné množství laserů v kombinaci s více než 300 světelnými instalacemi, jež budou detailně propojeny se speciálními efekty, video-mappingem a vystoupeními tanečníků a herců, díky kterým tato výjimečná show ohromí i základní smysly návštěvníků.

Hrdinové taneční hudby, kteří se během jedenáctihodinové podívané vystřídají za mixážními pulty, jsou pro letošní rok opravdu hvězdní. Chybět nebude resident všech dosavadních ročníků - Markus Schulz, kterému bude (pomyslně) sekundovat Ferry Corsten se svým projektem Gouryella, dále dorazí John O'Callaghan, MaRLo, Vini Vici, Orkidea a duo Driftmoon a ReOrder, kteří se dali dohromady speciálně pro Transmission, aby předvedli exkluzivní back 2 back vystoupení. Pro celou noc návštěvníky rozehřeje český warm-up DJ Thomas Coastline.

Samozřejmě nebude chybět ani všemi tolik oblíbený Transmix, což je předpřipravený hudební mix s pečlivě synchronizovanou světelnou a laserovou show v kombinaci s ohromujícími vizualizacemi v podání holandského VJ týmu Vision Impossible, který je špičkou ve svém oboru.

Připravte se tedy na jedinečnou show svého druhu, na které se představí živí účinkující společně s ohromující hrou světel, laserů a ohňostrojů, která jako obvykle přiláká lidi z více než šedesáti zemí světa do pražské O2 areny, aby společně prožili tento neobyčejný zážitek nočního života.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

O2 arena nabízí i další akce

Umělci: Markus Schulz, Ferry Corsten

Místo konání: O2 arena

Další hudební novinky

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!