SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na Minidiskotéku Míši Růžičkové

SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na Minidiskotéku Míši Růžičkové 

Míša Růžičková se svojí písničkovou a taneční show přináší zábavu pro nejmenší diváky. Tentokrát se společně se Sloníkem Toníkem vydá za Orangutanem, Pandou a Lenochodem. Zasoutěžte si s námi o vstupenky!

U rozcvičky Ouky Kouky se děti společně s Míšou protáhnou, Semafor jim ukáže, jestli mohou přejít cestu, přes kterou jezdí houkající Auta, jako jsou Hasiči a Sanitka. Zopakují si, jak je důležité dávat pozor při sportu. Na závěr s Popeláři roztřídí odpadky, které cestou najdou a s Policejní písničkou si zacvičí, zaběhají, zaskáčou a chytnou zloděje.

Během vystoupení jsou děti zapojovány do písniček a mohou si zatančit před pódiem nebo s Míšou na pódiu. Délka představení je 50–⁠⁠⁠⁠⁠⁠60 minut. Poté mají děti možnost se s Míšou setkat na autogramiádě, vyfotit se, nebo si nechat podepsat plakát, CD, DVD či tričko. Představení je vhodné pro děti od 2 let nebo dle uvážení rodičů.

Losovat budeme dva výherce. Jeden od nás obdrží dvě vstupenky na termín 14. července v Kadani a druhý na termín 24. července v Rychnově nad Kněžnou. 

Soutěžní otázka zní:

Jak se jmenuje nejledovanější video na YouTube od Míši Růžičkové?

a) Sloník Toník

b) Sanitka

c) Semafor 

Správnou odpověď a PREFERENCI MÍSTA / DATUMU nám napište do komentáře pod příspěvkem se soutěží na našem facebookovém profilu nebo na e-mail kontakt@informuji.cz (do předmětu napište MINIDISKOTÉKA). Výherce vyhlásíme v pondělí 17. června. Přejeme hodně štěstí!

Poskytnuté údaje nebudou použity k marketingovým účelům ani k jiné manipulaci.

Vyhrazujeme si právo soutěž kdykoliv ukončit, případně změnit její pravidla. V případě neobdržení vstupenek a soutěžních materiálů od našich partnerů nedodáme tyto materiály (výhry) výhercům.

Foto: archiv Míši Růžičkové

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout


Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!