Lži, nevěra a humor: Divadlo Lucie Bílé uvedlo komedii Jen pravdu, drahý

Lži, nevěra a humor: Divadlo Lucie Bílé uvedlo komedii Jen pravdu, drahý

Divadlo Lucie Bílé uvedlo ve spolupráci s Agenturou Harlekýn 15. února 2024 premiéru nové francouzské komedie Jen pravdu, drahý. Po úspěšné hře Mlčeti zlato půjde o již druhou inscenaci, ve které se jako manželský pár představí Dana Morávková a Jan Čenský.

hodnoceno 3x
Líbí? Pošlete to dál...

Štěpánka Křesťanová a Jan ČenskýŠtěpánka Křesťanová a Jan Čenský

Komedie Jen pravdu, drahý vypráví příběh čtveřice Pařížanů a jejich (ne)bezpečných vztahů. Michel musí lhát, protože jinak nedokáže ustát situaci, v níž už půl roku podvádí manželku s Alicí, ženou svého nejlepšího přítele Paula. Naštěstí mají dokonalý systém, takže na jejich poměr nikdo nemůže přijít a nikomu nepůsobí žádnou bolest. Jednou ale zavedený systém poruší a Michelova žena Laurence jako by začínala něco tušit. V tu chvíli naberou události nečekaný spád.

Inscenace o nevěře a umění lhát pochází od nejhranějšího francouzského dramatika současnosti Floriana Zellera.

Na jednom jevišti se budou potkávat Jan Čenský s Danou Morávkovou jako manželé Michel a Laurence, Josef Carda jako Paul a Štěpánka Křesťanová jako Alice. Režie českého nastudování v překladu Michala Zahálky se ujal Antonín Procházka. 

Mám opravdu radost, že do našeho repertoáru přibude další skvělá komedie, navíc s Danou Morávkovou a Janem Čenským. Oba v mém divadle již účinkují v inscenaci Mlčeti zlato a dobře vím, že diváci jsou po každém představení nadšení. Jsem si jistá, že u hry Jen pravdu, drahý tomu nebude jinak,“ zve diváky do svého divadla majitelka a principálka Lucie Bílá.

Další náhodné fotky z galerie...

Lži, nevěra a humor: Divadlo Lucie Bílé uvedlo komedii Jen pravdu, drahýLži, nevěra a humor: Divadlo Lucie Bílé uvedlo komedii Jen pravdu, drahý Lži, nevěra a humor: Divadlo Lucie Bílé uvedlo komedii Jen pravdu, drahýJosef Carda a Jan Čenský

|
90%

Více o této akci...

Jen pravdu, drahý

15.5.2024 v 19:00 hod. (středa)

Koupit vstupenku

Jen pravdu, drahý

18.9.2024 v 19:00 hod. (středa)

Koupit vstupenku

Prostor pro tvůj názor...

Komentovat může pouze přihlášený fanoušek...