Videoklip plný naděje. Mig 21 v nové písni TěsněVedleSebe vzpomíná na koncertování s fanoušky

Videoklip plný naděje. Mig 21 v nové písni TěsněVedleSebe vzpomíná na koncertování s fanoušky 

Optimismus, naděje a touha po zázraku, který spočívá v návratu k normálnímu životu. To je odkaz, který kapela Mig 21 posílá ve své nové skladbě s názvem TěsněVedleSebe. Veselý singl s optimistickým videoklipem skupina představila 5. května.

Píseň o touze po lidském doteku s příznačným názvem TěsněVedleSebe. To je název singlu a nového videoklipu skupiny Mig 21. Klip je sestaven ze vzpomínek na koncerty, kde se ještě všichni mohli bavit "TěsněVedleSebe" bez všech protipandemických omezení, kdy bylo normální se držet za ruce a zpívat. Klip ukazuje vše, co kapele už dlouho chybí, tedy koncertování a blízký kontakt s jejich fanoušky.

Doufej v zázrak, ať máš mě a já mám tebe těsně vedle sebe!

"Při prošťourávání různých archivů, a při třídění všemožných záběrů se nám, k našemu milému překvapení, začal objevovat takový nadčasový příběh touhy po lidském doteku. Dalo by se vlastně říct, že jsme práci na scénáři nahradili prací třídičskou a archivářskou, ke které bychom se, nebýt těch přísných protipandemických opatření, jinak sotva dokopali. Což ovšem nemění nic na tom, že z výsledku máme ohromnou radost a doufáme, že naši fanoušci ji budou mít taky.

Za zmínku možná stojí, že jsme použili i pár záběrů s Jiřím Bartoškou, aniž bychom ho požádali o svolení, tak snad nás nezažaluje, což by bylo jistě nepříjemné, ale předem si troufám tvrdit, že bychom to nějak uhráli, viď Jiří?.....," komentuje s humorem zpěvák Jiří Macháček.

Aktuální novinka TěsněVedleSebe je předzvěstí nového alba Mig 21, které vyjde v září tohoto roku na CD i vinylu. Mezitím fanoušky může těšit dvojalbum Hity a rarity z loňského listopadu, které nyní vychází také na vinylu, a posluchači na něm najdou to nejlepší z kariéry skupiny Mig 21, včetně loňského hitu Hej kámo!

Foto: archiv Mig 21

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout


Mohlo by se ti líbit...

Umělci:

Další hudební novinky

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!