Nová alba v říjnu: Bruce Springsteen, Katka Knechtová i Sto zvířat

Nová alba v říjnu: Bruce Springsteen, Katka Knechtová i Sto zvířat 

V říjnu se hudební fanoušci dočkají dvacáté desky amerického rockera Bruce Springsteena, nové nahrávky slovenské zpěvačky Kataríny Knechtové i výročního alba domácí ska partičky Sto zvířat.

Carla Bruni: Carla Bruni

Italsko-francouzská zpěvačka a choť bývalého francouzského prezidenta chystá šesté album, které nazvala prostě podle svého jména. Nahrávka obsahuje pouze dva covery, zbytek jsou autorčiny originální skladby v duchu jemného šansonu. Na začátku září nalákala vydaným singlem Un grand amour.

Vychází 9. října.  

Sto zvířat: 30 let testováno na lidech

Tři dekády na domácí hudební scéně oslaví známá formace Sto zvířat novou deskou, která žánrově nabídne směsici ska a swingu. Kapela chystá k albu turné, jež by mělo odstartovat 6. listopadu v Liberci. Podle aktuální epidemiologické situace se uskuteční také křest naplánovaný na 23. listopadu v pražském paláci Akropolis.

Vychází 10. října.

Katarína Knechtová: Svety

V říjnu se znovu hlásí také slovenská diva Katarína Knechtová. Tentokrát podle zpěvaččiných slov půjde o časosběrné album, na kterém pracuje poslední čtyři roky po vydání poslední nahrávky Premeny. Nová deska, v jejímž čele stojí singl Takí sme s doprovodným hlasem Adama Ďurici, bude obsahovat jedenáct songů.

Vychází 23. října.

Bruce Springsteen: Letter To You

Jednou z nejočekávanějších desek tohoto měsíce je dvacáté studiové album americké stálice rockové scény Bruce Springsteena. Zahrnovat bude devět nedávno napsaných písní i tři dosud studiově nevydané nahrávky ze sedmdesátých let – Janey Needs a Shooter, If I Was the Priest a Song for Orphans. Více si přečtěte zde

Vychází 23. října.

Sam Smith: Love Goes

Po tříleté odmlce se vrací se třetí deskou anglický zpěvák Sam Smith pohybující se ve vodách popu a R&B. Vydání alba, jež mělo nebýt koronavirové pandemie spatřit světlo světa letos v červnu, předznamenala zářijová píseň Diamonds.

Vychází 30. října.

Foto: Bontonland

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout


Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!