Rybičky 48 chystají Corontena Show Live se vším všudy, včetně efektů a pyrotechniky

Rybičky 48 chystají Corontena Show Live se vším všudy, včetně efektů a pyrotechniky 

Kapela Rybičky 48 se připravuje na speciální livestreamový koncert na velké scéně, kde odehraje opravdový set se vším všudy, včetně světelných efektů a pyrotechniky, na které jsou fanoušci jejich vystoupení zvyklí. Koncert se odehraje 18. dubna od 20:00 a výtěžek ze zakoupených vstupenek poputuje na dobročinné účely.

„Nechceme jen sedět a čekat, až to celé přejde,“ říkají členové kapely Rybičky 48. Dohodli se proto, že uspořádají koncert pro dobrou věc a pomůžou tak tím, co umí nejlépe. Koncert odehraje skupina Rybičky 48 zadarmo a celého svého honoráře se vzdá ve prospěch Českého červeného kříže, který za finanční dar pořídí ochranné pomůcky a další nezbytné vybavení pro domovy seniorů. Právě senioři v současné době patří k nejohroženějším skupinám.

Rybičky 48 mají ještě jeden důvod, proč uskuteční tento koncert. „Náš bubeník Ondra Štorek více než deset let pracoval v pečovatelské službě, a tak si dobře uvědomujeme, jak je tato práce náročná a nesmírně důležitá. Budeme rádi, když spolu s námi pomůžete těm, kdo jsou v těchto dnech nejzranitelnější a naši společnou pomoc skutečně potřebují,“ vyzývá za celou skupinu kytarista Petr Lebeda.

Corontena Show Live aneb Nenechte si pro koronu vrtat koleno

V souladu se stávajícími bezpečnostními a hygienickými opatřeními se koncert uskuteční bez publika, s minimálním počtem technického a pomocného personálu. Kapela chce oslovit širokou veřejnost, prostřednictvím koncertu všem poslat pořádný kus energie a společně pomoci dobré věci.

Už sto let nečekáme až pomůže někdo jiný

motto Českého červeného kříže

Zakoupením vstupenky na koncert za 100,- Kč na portále Ticketstream získáte unikátní kód pro sledování koncertu na této stránce. Přispět můžete zasláním dárcovské DMS ve tvaru DMS CCK 30, DMS CCK 60 nebo DMS CCK 90 na číslo 87 777.

Svůj příspěvek můžete zaslat také přímo na veřejnou sbírku Českého červeného kříže buď on-line na darujspravne.cz, nebo převodem na účet č. 333999/2700 s variabilním symbolem 2003 a se specifickým symbolem 7929.

„Nápad Rybiček 48 na uspořádání koncertu pro dobrou věc nás ohromně nadchl a za finanční dar předem děkujeme. Ještě větší radost mám z toho, že se kluci rozhodli podpořit právě seniory, jejichž současná situace je opravdu nelehká, stejně jako situace našeho odborného personálu, který se o ně stará. Víme, že za Rybičky 48 někdo jiný koncert nezahraje. Protože “Někdo jiný” neexistuje. Pomoc druhým i sobě je na nás,“ říká Miroslava Jirůtková z Českého červeného kříže, jehož mottem je „Už sto let nečekáme až pomůže někdo jiný“.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout


Mohlo by se ti líbit...

Další hudební novinky

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!