Jamie Marshall´s Amplified Acoustic Band - křest CD

Křest debutového CD NOW.HERE.THIS anglického písničkáře Jamieho Marshalla a jeho skupiny The Amplified Acoustic Band v Zelenáčově Šope. The Amplified Acoustic Band je pražská multižánrová hudební skupina s bluesovými kořeny kolem anglického písničkáře, zpěváka a vynikajícího kytaristy Jamieho Marshalla s bohatým autorským i převzatým repertoárem a výrazným aranžérským potenciálem.

Jamieho doprovázejí zkušení muzikanti s bohatou hudební minulostí, kteří jsou výraznými personami na české hudební scéně. Celkový zvuk je navíc obohacen o sólový vokální projev Svatky Hlávkové Štěpánkové. The Amplified Acoustic Band vystupuje pravidelně na domácí i evropské klubové a festivalové scéně a v roce 2014 vydavá debutové šestipísňové album „Jamie Marshall´s Amplified Acoustic Band, které je z části autorské.

The Amplified Acoustic Band může posluchačům nabídnout nevšední zážitek především díky charismatickému a osobitému zpěvu Jamieho, výborné instrumentaci a spontánnímu projevu muzikantů. Informace na webových stránkách http://www.amplifiedacousticband.cz.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Jamie Marshall´s Amplified Acoustic Band - křest CD

Hotel Ondráš   Zlín

PARKHOTEL ZLÍN   Zlín

Hudební kluby - Zlín Akce v obci Zlín

Video k akci

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.