Jamie Marshall´s Amplified Acoustic Band - křest CD

Jamie Marshall´s Amplified Acoustic Band - křest CD

Adresa:

Zlín, Dlouhá 111

Termín: 8.12.2016

8prosinec čtvrtek 19:00

Žánr: festivalbluesvokální křest


Křest debutového CD NOW.HERE.THIS anglického písničkáře Jamieho Marshalla a jeho skupiny The Amplified Acoustic Band v Zelenáčově Šope. The Amplified Acoustic Band je pražská multižánrová hudební skupina s bluesovými kořeny kolem anglického písničkáře, zpěváka a vynikajícího kytaristy Jamieho Marshalla s bohatým autorským i převzatým repertoárem a výrazným aranžérským potenciálem.

Jamieho doprovázejí zkušení muzikanti s bohatou hudební minulostí, kteří jsou výraznými personami na české hudební scéně. Celkový zvuk je navíc obohacen o sólový vokální projev Svatky Hlávkové Štěpánkové. The Amplified Acoustic Band vystupuje pravidelně na domácí i evropské klubové a festivalové scéně a v roce 2014 vydavá debutové šestipísňové album „Jamie Marshall´s Amplified Acoustic Band, které je z části autorské.

The Amplified Acoustic Band může posluchačům nabídnout nevšední zážitek především díky charismatickému a osobitému zpěvu Jamieho, výborné instrumentaci a spontánnímu projevu muzikantů. Informace na webových stránkách http://www.amplifiedacousticband.cz.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Zlín Akce v obci Zlín

Podobné akce

8prosinec pátek 19:30

7leden neděle 20:00

Gloryhammer

, Tyršovo nábř. 5497 Koncert

Ubytování v okolí akce Jamie Marshall´s...

Hotel Ondráš Zlín (250 metrů)

PARKHOTEL ZLÍN Zlín (1 073 metrů)