koncert Milli Janatkové

Rožnov pod Radhoštěm, Zátiší 513

12.8.2016

120Kč (koncert), 850Kč (dílna)

Další vstupenky na koncerty

koncert Milli Janatkové

Milli Janatková je inspirativní žena mnoha talentů. Věnuje se hudbě a výtvarné tvorbě. V pátek 12. srpna 2016 od 19 hodin v Alternativním centru Slunečnice v Rožnově pod Radhoštěm představí projekt „Klid, prosím!“ se svými písněmi a ručně šitými šaty z malby. Na koncert navazuje sobotní tvůrčí dílna zaměřená na relaxaci s hlasem a pohybem.

Nový projekt navazuje na sólové album Proměna, které bylo oceněné čtyřmi nominacemi na hudební ceny The Independent Music Awards v USA a dvěma nominacemi na ceny Tais Awards. Milli rozšiřuje téma „proměny“ člověka směrem ke klidu a uzdravení. Otevírá tím problematiku působení stresu a dalších příčin na lidský organismus a možnosti řešení obtíží. Vznikají tak skladby zpívané česky a latinsky, věnované různým částem těla i psychiky (Srdeční, Dechová, Hormonální aj.).

Jedná se o uklidňující i energické písně s prvky folku, latiny, world music a alternativy, které na koncertech doplňuje improvizací pomocí až divadelního „hlasu v pohybu“. Autorka přirozeně propojuje zpěv s tancem, rytmem a osobitou hrou na kytaru. Hudebnice na koncertě zahraje ukázky ze svého prvního alba, k propojení obou projektů. Přímo na místě vzniká nezaměnitelná atmosféra, vycházející z respektu a úcty k životu a zdraví.

Milli svou spontánní otevřeností vtáhne diváky i účastníky dílny do osobního příběhu plného bohatých zkušeností a emocí, ale i tolik potřebného klidu. Foto Jaroslav Pergl, Kladno 2016

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce koncert Milli Janatkové

Hotel Horal   Rožnov pod Radhoštěm

Penzion Janoštík   Rožnov pod Radhoštěm

Video k akci

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.