Přejít na stránky Ticketpro.cz

Masters of Rock

Termín: 14.7.2016 15.7.2018

14čvc - 15čvc celý den

Žánr: rockpopfolkmetalfestival


Už XIV. ročník jedné z největších kulturních akcí v republice, mezinárodního open-air festivalu Masters of Rock, proběhne od čtvrtka 14. do neděle 17. července 2016 v důvěrně známém a oblíbeném prostředí likérky R. Jelínek ve Vizovicích.

Masters of Rock 

Už XIV. ročník jedné z největších kulturních akcí v republice, mezinárodního open-air festivalu Masters of Rock, proběhne v důvěrně známém a oblíbeném prostředí ve Vizovicích od čtvrtka 14. do neděle 17. července 2016. 

AVANTASIA - světově nejproslulejší metalový ALL STARS projekt AVANTASIA bude headlinerem festivalu Masters of Rock 2016!

Metalová opera pod vedením skladatele a zpěváka Tobiase Sammeta letos vydala nové album »Ghostlights«, které se hned týden po vydání v naší republice umístilo na druhém místě v žebříčku TOP 100 prodejnosti alb. Na albu opět zanechalo stopy řada špičkových světových muzikantů jako Dee Snider (frontman TWISTED SISTER), Marco Hietala (NIGHTWISH), Ronnie Atkins (PRETTY MAIDS), Michael Kiske (exHELLOWEEN), Bruce Kulick (KISS, MEAT LOAF) a Sharon den Adel (WITHIN TEMPTATION). Toto skvělé novinkové album a spousty dalších hitů předvede v exkluzivním 90 minutovém setu na Masters of Rock. Speciální hosté jsou samozřejmostí a oznámení jejich jmen se od Tobiase jistě brzy dočkáme. Avantasia je světově nejproslulejším metalovým „All Stars“ projektem!

SLAYER - jedna z největších metalových kapel světa vystoupí poprvé na Masters of Rock!

Thrash metalovou legendu a jednu z nejuznávanějších metalových kapel není nutno dlouze představovat, vždyť je po boku Anthrax, Megadeth a Metallicy nedílnou součástí velké metalové čtyřky „THE BIG 4“. Loni kapela vydala nové album »Repentless«, které u nás představí v rámci megashow na Masters of Rock. 

MEGADETH - v nejsilnější sestavě představí na Masters of Rock aktuální, zlomové a komerčně celosvětově úspěšné album "Dystopia", thrash metalová legenda s Davem Mustainem je zpět!

Megadeth je již druhá kapela z velké čtyřky „THE BIG 4“, která se zúčastní letošního ročníku Masters of Rock. Přiveze svoje novinkové album »Dystopia«, které je dle spousty zdrojů doposud nejvydařenějším albem této skupinky legendárních thrash metalistů. Ve Spojených státech byla nová deska třetí ve všežánrovém prodeji alb! Čelní pozice obsadila rovněž v evropských prodejních hitparádách. V hudebním časopise Spark, který vyjde 1. března se jejich nové album stalo albem měsíce! Další důležitou informací je to, že kapela posílila ve složení. Nová sestava Megadeth pod vedením frontmana Davea Mustainea získala nového a enormně talentovaného kytaristu Kika Loureiroa z brazilské Angry. Nové místo bylo obsazeno i na pozici bubeníka, tuto roli nově obstarává zapálený Chris Adler z Lamb of God.

Mezi doposud potvrzené účinkující patří:
AVANTASIA

SLAYER – Poprvé na Masters of Rock!
AMON AMARTH – Po 8 letech zpátky na Masters of Rock se zbrusu novým albem! Album vyjde v březnu!
MEGADETH

APOCALYPTICA - Po 8 letech zpět na Masters z novým albem a novým zpěvákem, navíc chystají pro fanoušky Masters unikátní překvapení!

TARJA – Po 6 letech zpět na Masters, aby představila nové rockové album! Album vyjde příští léto!
AIRBOURNE – Exkluzivní show pro ČR!

ELUVEITIE – Poprvé v Česku budou hrát speciální akustický set!
TESTAMENT – Thrash metalová legenda poprvé na Masters! A s novým albem, které vyjde v březnu!

AMARANTHE – Představí nové album!

KORPIKLAANI – Odehrají speciální folk show, ve které budou doplněni o další muzikanty, navíc poprvé na Masters budou hrát v noci za podpory světelné show :) a natáčet ji na své první DVD, použijí i denní záznam z předchozích dvou let!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Zlínský kraj Akce v obci Vizovice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Masters of Rock

Hotel Vega Luhačovice (9.5 km)

Hotel Tuskulum Lukov (11.1 km)