Přejít na stránky Ticketpro.cz

Russkaja (AUT)

Adresa:

Zlín, Tyršovo Nábřeží 5497

Termín: 8.11.2014

8listopad čtvrtek 01:00

Žánr: rockmetalfestival


Zlín bude zanedlouho juchat s veselou metal-ska partou RUSSKAJA. Дорогое ребята, sejdeme se v sobotu 8. listopadu na parketu klubu Masters of Rock Café Zlín, na show jedinečných RUSSKAJA.

Zlín bude zanedlouho juchat s veselou metal-ska partou RUSSKAJA.

Kdo je v létě viděl na festivalu ve Vizovicích, jistě potvrdí, že recesisti kolem Georgie Alexandroviče Makazariji dovedou vytvořit neskutečnou show a výborně pobavit. Stačí jim k tomu dělat si srandu ze všeho a ze všech. Samozřejmě za originálního hudebního doprovodu, kterému soubor písní a tanců RUSSKAJA říká Russian - Turbo - Polka - Ska - Metal. Pokud by se jejich styl mohl přirovnat k jiným, vzešel by z toho mix podobně trhlých kapel GOGOL BORDELLO, KONTRUST a ZDOB SI ZDUB. Sedmičlenná skupina usazená ve Vídni své pódiové divadlo tvoří jak svou vlastní tvorbou (z doposud tří desek, které za deset let existence vznikly), tak i předělávkami známých a oblíbených hitů jakýchkoliv žánrů (s jemným pžizvúkom). Hudba kapely RUSSKAJA nezná žádných hranic - žánru, stylu, věku, žádných. Chce prostě jen dobře udělat divokou estrádu a to se jí vždy povede. Ať už pod pódiem stojí fandové dobré zábavy jakéhokoliv věku. Posuďte sami z klipů k peckám „Psycho Traktor“, „Barada“ nebo Avicciho „Wake Me Up“.

Дорогое ребята, sejdeme se v sobotu 8. listopadu na parketu klubu Masters of Rock Café Zlín, na show jedinečných RUSSKAJA.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Zlín Akce v obci Zlín

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Russkaja (AUT)

Hotel Baltaci AtriumZlín (915 metrů)

Koliba U Černého medvědaZlín (1 374 metrů)

Hotel Lázně KostelecZlín (3.9 km)