Přejít na stránky Ticketpro.cz

Zimní Masters of Rock 2014

Adresa:

Zlín

Termín: 22.11.2014
Vstupné:

vstupné se bude postupně zvyšovat

22listopad čtvrtek 01:00

Žánr: festivaly


X. ročník mezinárodního rockového festivalu v ČR!

ZIMNÍ MASTERS OF ROCK

X. ročník mezinárodního rockového festivalu v ČR!

Tobias Sammet se svým melodic metalovým mužstvem neměnné sestavy EDGUY a s novou deskou „Space Police: Defenders Of The Crown“ na podzim vyrazí na celosvětové turné, a to s monstrózní produkcí. Jedinou zastávkou v ČR bude Zlín. Ano, EDGUY se svou kompletní pódiovou produkcí jsou prvním potvrzeným účinkujícím jubilejního X. ročníku Zimního Masters of Rock! Na Zimním "Masters" EDGUY odehrají kompletní set, tak jako ve všech dalších městech v rámci tour.

Jako další nás bude bavit a cappella metalový band VAN CANTO, složený z pěti zpěváků a bubeníka. Ten má od února taky nový studiový počin „Dawn of the Brave“, který je už pátou deskou této party.

Do třetice oznamujeme účast kapely HEAVATAR - německé power metalové bandy, kterou založil „kytarista“ sk. VAN CANTO Stefan Schmidt. Další členové jsou zkušení muzikanti David Vogt (POWERWOLF), Sebastian Scharf (ex-FADING STARLIGHT) a Jörg Michael (ex-STRATOVARIUS, ex-RUNNING WILD, ex-RAGE).

 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby - Zlín Akce v obci Zlín

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Zimní Masters of Rock...

Villa MemoriesZlín (5.6 km)

Vila VyšehradLuhačovice (14.1 km)

Vila AntoanetaLuhačovice (14.1 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?