Bee Bakare Trio - Dámy hudební scény v Alternativě

Bee Bakare Trio - Dámy hudební scény v Alternativě

Adresa:

Zlín, Osvoboditelů 3778

Termín: 26.10.2021 v 18:00 hod. (úterý)
Vstupné:

120 Kč, studenti, senioři 50 Kč

26říjen úterý 18:00

Žánr: koncerty


Bee Bakare (UK) – kytara, zpěv,
Martin Hrubec (CZ) – kytara,
Martin Gerla (CZ) – kontrabas.

Britsko-nigerijská soulová zpěvačka a skladatelka. Hluboce prociťované texty a síla soul-popu.
 
Britská zpěvačka a písničkářka Bee Bakare, narozená v Nigérii, vystupovala mimo jiné již v USA, ale též v Buckinghamském paláci. Jako doma se cítí v písních Lauryn Hill, Tracy Chapman a Whitney Houston.
 
Zpěvačka živě vystoupila též v Talk Radiu a poskytla rozhovor stanici London Live, který zahrnoval exkluzivní nahlédnutí do jejího hudebního světa. Video získalo během prvních 10 dnů od vydání 10 000 zhlédnutí...
 
Její oblíbený žánr: soul, R&B Rodné město: Bath. Aktuální město: Londýn. Hudební vlivy: Lauryn Hill, Tracy Chapman a Whitney Houston.
 
Bee Bakare začala hrát v malém Soho klubu, kde bylo publikum ihned jejím projevem naprosto uneseno. Její bohatě tvarované vokály, chytlavé texty a barvitá muzikálnost si okamžitě získala přízeň publika.
 
Vstupné 120 Kč, studenti, senioři 50 Kč možno zakoupit v Alternativě před koncertem nebo v Městském informačním a turistickém středisku.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Zlín Akce v obci Zlín

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Bee Bakare Trio - Dámy...

Villa MemoriesZlín (5.8 km)

Vila VyšehradLuhačovice (14 km)

Vila AntoanetaLuhačovice (14.1 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?