Steve Clarke Trio

Steve Clarke Trio

Adresa:

Zlín, Osvoboditelů 3778

Termín: 29.9.2021 v 18:00 hod. (středa)
Vstupné:

120 Kč, studenti, senioři 50 Kč

29září středa 18:00

Žánr: koncerty


Steve Clarke (USA) – baskytara,

Walter Fischbacher (USA) – klávesy,

Richard Muenchhoff nebo Ulf Stricker (D) – bicí.

Steve Clarke je vynikající jazzový baskytarista z Bridgeportu v Connecticutu. Doposud vydal osm sólových alb (poslední album “Sparkle”, 2016) a 58 alb s dalšími umělci.

Clarkovy přirozeně plynoucí kompozice obsahují mnoho zručně uchopené fusionové inspirace, zatímco jeho plný tón a důmyslné linky a slapovací technika uchvacují publikum…

Je odborníkem na „crafting engaging sets“ neboli řemeslně dokonalé sety, chytlavé groove a oslnivá sóla. Steve Clarke natočil 6 CD jako lídr svých sestav a cestuje, po USA a Evropě více než 15 let. Vystupoval po boku jazzových velikánů, jako jsou Mike Stern, Sherri Winston a Sam & Dave. Toto turné bude Steveovým posledním návratem do Evropy, po třileté přestávce (2012, 2016, 2018 a 2021).

Vstupné: 120 Kč, studenti, senioři 50 Kč. 

Vstupenky možno zakoupit v Městském informačním a turistickém středisku v přízemí radnice nebo v Alternativě před koncertem.

 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Zlín Akce v obci Zlín

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Steve Clarke Trio

Villa MemoriesZlín (5.8 km)

Vila VyšehradLuhačovice (14 km)

Vila AntoanetaLuhačovice (14.1 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?