Koncertní talk show Zlín film festivalu zazpívej mi film II.

Koncertní talk show Zlín film festivalu zazpívej mi film II.

Adresa:

Zlín, online

Termín: 29.5.2021
Vstupné:

zdarma

29květen sobota 19:00

Žánr: festivalzdarmafilm


Připomeňte si jedinečnou atmosféru plnou pestrých hudebních melodií v podání známých osobností, kterou měli možnost sledovat návštěvníci Kongresového centra Zlín v rámci Zlín Film Festivalu v roce 2019. Hostem moderátora Filipa Tellera byl světoznámý houslista Pavel Šporcl. V rámci letošního online programu 61. Zlín Film Festivalu mají diváci možnost zhlédnout záznam tohoto unikátního hudebního večera věnovaného světovým filmovým a seriálovým melodiím, a to v pátek 29. května v 19:00 hodin.

Moderátor Filip Teller je vezme na cestu kolem světa za 80 minut. Živá kapela pod vedením Zdeňka Krále zahraje hity z filmů Tenkrát na Západě, Fantomas, Kmotr, Schindlerův seznam, Madagaskar, Piráti z Karibiku, Sandokan, Mrazík a mnoha dalších. Zazní ale i písně Voskovce a Wericha a také se vypravíme do světa fantazie na Tajuplný ostrov či krajiny Pána prstenů.


Hraje kapela ve složení: Zdeněk Král, Vojtěch Szabó, Petr Ptáček, Emil Machain, Karel Pevný, Petr Kovařík a František Slavík.

Sledování je možné zdarma

Více na zlinfest.cz

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Zlín Akce v obci Zlín

Podobné akce