ŠERO - Trampská kapela

V začátcích naší činnosti se odsouhlasil i název kapely ŠERO, což není takové to přítmí, ale zkratka dvou slov: ŠEmíkovčtí ROdáci, protože zakládající členové skutečně pochází z malé vísky s názvem Šemíkovice.

Novodobá činnost naší kapely je datována na začátek roku 2008,kdy přišla ta dlouho očakávaná chvíle a my jsme se sešli na první zkoušce.Stalo se tak dne 9.února 2008 a zatím ve složení Vojta Traxler-kytara,Josef Kopeček ml.-kytara a Josef Kopeček st.- kontrabas , se hrály staré známé skladby jako je Tremp kamarád,Tulák,Vandrák,Jaro na Aljašce a další.

Došlo také k dohodě,že zkusíme hrát a aby se našemu hraní dala nějaká forma, bylo dohodnuto,že na zkoušky se budeme scházet vždy v pátek od 18 hodin.Další otázka zní, jaký žánr budeme hrát.Volba padla jednoznačně na trampskou klasiku.A co se dohodlo,se také dodržovalo.

Skutečně každý pátek jsme se sešli na zkoušce a hráli skladby staré 25 a více let.V průběhu dalších měsíců přišli další muzikanti a začal se pomalu měnit i repertoár : k trampské klasice přibylo i několik folkových písní a postupem času i skladby ve stylu country.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce ŠERO - Trampská kapela

Hotel Gustav Mahler   Jihlava

Hotel Celerin   Telč

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.