ŠERO - Trampská kapela

ŠERO - Trampská kapela

Adresa:

Kuroslepy, Kuroslepy 96

Termín: 16.9.2016
Vstupné:

149

16září pátek 19:00

Žánr: koncertyfolkcountry


V začátcích naší činnosti se odsouhlasil i název kapely ŠERO, což není takové to přítmí, ale zkratka dvou slov: ŠEmíkovčtí ROdáci, protože zakládající členové skutečně pochází z malé vísky s názvem Šemíkovice.

Novodobá činnost naší kapely je datována na začátek roku 2008,kdy přišla ta dlouho očakávaná chvíle a my jsme se sešli na první zkoušce.Stalo se tak dne 9.února 2008 a zatím ve složení Vojta Traxler-kytara,Josef Kopeček ml.-kytara a Josef Kopeček st.- kontrabas , se hrály staré známé skladby jako je Tremp kamarád,Tulák,Vandrák,Jaro na Aljašce a další.

Došlo také k dohodě,že zkusíme hrát a aby se našemu hraní dala nějaká forma, bylo dohodnuto,že na zkoušky se budeme scházet vždy v pátek od 18 hodin.Další otázka zní, jaký žánr budeme hrát.Volba padla jednoznačně na trampskou klasiku.A co se dohodlo,se také dodržovalo.

Skutečně každý pátek jsme se sešli na zkoušce a hráli skladby staré 25 a více let.V průběhu dalších měsíců přišli další muzikanti a začal se pomalu měnit i repertoár : k trampské klasice přibylo i několik folkových písní a postupem času i skladby ve stylu country.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce ŠERO - Trampská kapela

Hotel EPOPEJ Moravský Krumlov (13.8 km)

Hotel Motorsport Brno-venkov (16.9 km)

Akce na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Restaurace U Kosa Restaurace U Kosa Brno (26.2 km)