Kalimeta

Kuroslepy, Kuroslepy 96

Není tu akce, kterou Kalimeta pořádá? Přidej ji

7. listopadu 2014, po devíti měsících fantastické tvůrčí práce, byla dokončena unikátní kruhová stavba KALIMETA – centrum vzdělávání a relaxace. Srdcem kruhového wellness hotelu je akusticky dokonale vytlumený prostor hudební restaurace vybavený špičkovou zvukovou aparaturou L-ACOUSTICS, scénickým divadelním osvětlením, video projekcí a pódiem.

Stavba inspirovaná řeckou i egyptskou posvátnou geometrií s prvky Feng Šuej je umístěna na energeticky významném místě nad obcí KUROSLEPY (okr. Třebíč na Vysočině) obklopena lesy přírodní rezervace Údolí Oslavy a Chvojnice. KALIMETA je určena všem dobrým lidem, kteří chtějí sdílet a předávat znalosti a zkušenosti v oblasti přírodních zákonů, milovníkům kvalitních hudebních produkcí, dobrého jídla a pití.

KALIMETA je místem pro svatby, oslavy, firemní akce, živé hudební a divadelní vystoupení, akce pro děti, setkání, meditace. KALIMETA je také wellness - finská a solná sauna, vířivý bazén, restaurace s otevřeným krbem a vyhlídková kruhová terasa.Kalimeta a okolí - aktuální program

Tento klub si nedoplňuje program nebo není naším partnerem. Víš o akci, která se zde koná? Přidej ji.

Ukaž mi akce v okolí Ukaž mi cyklotrasy v okolí
Máš fotku tohoto místa? Přidej ji

Přihlas se a přidej na Informuji.cz své nejlepší fotky tohoto místa. Děkujeme za pomoc! :)


Štítky

Kalimeta: hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!