Blue Style Prima Fest Ten největší rodinný festival pro celou rodinu!

Blue Style Prima Fest Ten největší rodinný festival pro celou rodinu!

Adresa:

Zvole nad Perštejnem, Šiklův Mlýn, Zvole 49

Termín: 14.7.2023 (pátek) 15.7.2023
Vstupné:

200 - 2248

14čvc - 15čvc celý den

Žánr: festival rodinný rodina děti zábava hudba


Pátek 14. 7. a sobota 15. 7. 2023 budou nabité bohatým, a to nejen hudebním, programem. V pátek se rozehřejeme a v sobotu si to pořádně užijeme!!!

V celém zábavním parku Šikland na Vysočině bude spousta zábavy pro všechny členy rodiny. V BLUE STYLE ARÉNĚ se můžete těšit na koncerty skupin Chinaski, Slza, Jelen, ale třeba i Pokáče a spousty dalších. Nebude chybět dětský program v přírodním amfiteátru na Primáčkově dětském pódiu děti rozhýbou Zlobidla s.r.o., Karol a Kvído, Čiperkové či Áňa, Pó a pes.
Zábavný doprovodný program a spousta legrace bude také v Blue Style Relax zóně, indiánské vesnici, zooparku, aquaparku, strašidelném zámku Draxmooru a ve stylovém westernovém městečku. Celým festivalem vás provedou tváře, které znáte z obrazovek televize Prima, a nebudou chybět rozhovory, autogramiády a meet great s oblíbenými herci ze seriálu ZOO či Dobrých zpráv.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Vysočina Akce v obci Zvole nad Perštejnem

Podobné akce