Rock&Pop Fest

Rock&Pop Fest

Adresa:

Nymburk

Termín: 19.5.2018
Vstupné:

350

19květen sobota 13:00

Žánr: rockpopfestivaljazzbluespunkworld music


Oslava ro(c)ku v podání narozeninového mejdanu časopisu ROCK&POP. ROCK&POP vyšel poprvé v květnu 1990 a je mu tedy 28 let. Rock&Pop Fest se uskuteční 19. května v Nymburce a půjde už o třetí ročník.

Festival nabídne hned dvě scény. Na Rock&Pop stage vystoupí kapely jako Sto zvířat, Plexis nebo minus123minut. Druhé pódium, HelpMusic stage, bude patřit umělcům, kteří zahrají akusticky. Nebude mezi nimi chybět Ptakustik nebo uznávaný performer Justin Lavash. Časopisu popřejí Fast Food Orchestra, kteří kromě osvědčených hitů představí i nové skladby z aktuálního alba Struny. V nové sestavě se předvede tuzemská stálice Krucipüsk, která právě připravuje nový materiál a před létem plánuje vydat singl.

Podobně jsou na tom slovenští rockeři The Paranoid, kteří se představí s novým frontmanem, s nímž právě pilují nové skladby a v dubnu odehrají první koncerty. Obnovení minus123minut se minulý rok úspěšně vrátili na scénu singlem Invisible World a na Rock&Pop festu nakazí návštěvníky svou fúzí jazzu, blues, funky a world music.

Do punkových vod přítomné vtáhnou legendární Plexis i punk rockoví Totální nasazení, již už rozjeli nabitou koncertní sezónu, a na festivalu se tak ukáží v nejlepší formě. Nebude chybět ani stálice letních hudebních akcí, kapela Sto zvířat.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Nymburk Akce v obci Nymburk

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Rock&Pop Fest

Hotel Zámeček Poděbrady (6.6 km)

Hotel Bellevue - Tlapák Poděbrady (7.1 km)