Fresh Senior Fest

Fresh Senior Fest

Adresa:

Praha 3, Náměstí Jiřího z Poděbrad

Termín: 20.9.2017
Vstupné:

Zdarma

20září středa 13:00

Žánr: festival


Náměstí Jiřího z Poděbrad bude hýřit v rámci Fresh senior festu ve středu 20. září pestrým programem pro všechny věkové kategorie. Festival na Praze 3 odstartuje ve 13:00 a potrvá až do 18. hodiny.

Jedinečná akce si bere za cíl propojení generací společnými zájmy, aktivitami a kulturními zážitky. Pomocí nápaditého programu upozorňuje na fakt, že pozitivní přístup k životu není limitován věkem. Program přinese koncert oblíbeného Ivana Mládka a jeho Banjo bandu, návštěvníci si užijí staropražské písně v podání kapely Hašlerka, vystoupení samotných senzačních seniorů či koncert ukulele bandu.

Na náměstí bude panovat pohodová a přátelská atmosféra, kterou ocení každý návštěvník této kulturní akce. Fresh senior fest je jedinečný svou otevřeností všem generacím a počítá s faktem, že životní styl ovlivňuje fyzické i psychické zdraví jedince a týká se nás již od útlého dětství. Záměrem festivalu je proto zajímavě a vkusně otevřít různé okruhy tohoto tématu. Fresh senior fest pořádá spolek Porte ve spolupráci s MČ Praha 6 a příspěvkovou organizací Za Trojku. Patronem je místostarosta MČ Praha 3 Alexander Bellu.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 3 Akce v MČ Praha 3

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Fresh Senior Fest

Aparthotel Geo Praha 3 (311 metrů)

Hotel Sieber Praha 3 (312 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (269 m)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (1 890 m)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (971 m)