Bobby Long + support: Vlasta Horváth + Sam Bradley

Bobby Long + support: Vlasta Horváth + Sam Bradley

Adresa:

Praha 5, Nádražní 76

Termín: 2.6.2017
Vstupné:

270

2červen pátek 19:00

Žánr: koncertyRockFolk

Umělci: Vlasta HorváthBobby LongSam Bradley


Britský zpěvák a písničkář usazený v New Yorku – Bobby Long, který je v Americe velkou hvězdou a v poslední době se mu daří také v Evropě, se vrací do České republiky. Svůj jediný český koncert v rámci turné Renegade odehraje 2. června v Praze.

Bobby Long, který kráčí ve stopách Boba Dylana nebo Leonarda Cohena, vystupoval již dvakrát v Olomouci, tentokrát přjede do hlavního města v rámci evropského turné Renegade. Zpěvák je specifický svým kuřáckým hlasem, při jehož poslechu běhá mráz po zádech, a mnohdy zní jako opravdová americká folková legenda. Ve svých třiceti letech vydal již 3 řadová alba.

Poslední z nich Ode to Thinking vyšlo loni. Největší věhlas po celém světě získal Bobby Long svým autorstvím písně Let Me Sign, která zazněla z úst Roberta Pattinsona v kasovním trháku Twilight sága. Hollywoodská megastar Robert Pattinson je i v soukromém životě zpěvákovým skvělým přítelem. Jako předskokan vystoupí britský zpěvák Sam Bradley a po něm i český zpěvák Vlasta Horváth.

Vlasta Horváth je český zpěvák, který se 12. června 2005 stal vítězem druhého ročníku soutěže Česko hledá SuperStar. Působil spolu s bratrem Emilem v kapele Horváth Band, ale po nějaké době si založil vlastní kapelu Frenzy,...
Britský zpěvák a skladatel žijící v New Yorku, který čerpá své napády z folku, blues a country. Jeho idoly jsou Leonard Cohen a Bob Dylan. Proslavila ho píseň Let Me Sign, která zazněla z úst hollywoodského herce Roberta...
Britský zpěvák.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

18prosinec úterý 20:30

8srpen středa 19:00

Pierce Brothers

, Areál Výstaviště 67 Koncert

Ubytování v okolí akce Bobby Long + support:...

Hotel Angelis Praha 5 (97 metrů)

Hotel General Praha 5 (364 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (1 652 m)
Karlův most Karlův most Praha 1 (2.2 km)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (1 826 m)