Ethno food festival

Ethno food festival

Adresa:

Praha 14, Šimanovská 47

Termín: 8.4.2017
Vstupné:

zdarma

8duben sobota 15:00

Žánr: festivalyhudbadivadlopro dětigastro


Vydejte se s námi na cestu kolem světa - pochutnejte si na tradičních pokrmech z různých zemí, potěšte své děti pohádkou, nebo si spolu s nimi vyrobte krásné loutky.

Chybět nebudou ani tanečky pro holky i chlapečky. Také v letošním roce se Praha 14 vydá na výlet po různých zemích světa.

Obyvatele i návštěvníky městské části čeká již osmý ročník kampaně Setkání kultur, která nabídne mimo jiné i gastronomický zážitek s doprovodným programem v KD Kyje: Ethno food festival.

Těšit se můžete na:

Stánky s etnickou kuchyní - k ochutnání budou pokrmy nejen z Gruzie, Ruska nebo Indie, uvaří pro Vás mimo jiné i lokální restaurace SOCHI nebo Rang De Basanti

Pohádku pro děti (od 15:00) - Studio DAMÚZA vám představí hru Suprkluk.

„Příběh zdánlivě obyčejného chlapce, který je odstrkován svými spolužáky, aby v sobě postupně našel svoje skutečné vnitřní já. Na první pohled obyčejný příběh o nejistotách, které sami cítíme a se kterými se musíme v životě potýkat. Něco, co se může stát téměř každému z nás.“

Výtvarnou dílnu pro děti - máte rádi loutkové divadlo a loutky? Vyrobte si s námi vlastní! Na naší dílně vám Studio DAMÚZA ukáže, jak si z obyčejných ponožek vyrobit krásné loutky.

Na festival navazuje Hudební komponovaný večer v KD Kyje. Setkání kultur je kampaň městské části Praha 14, která každoročně přibližuje zvyklosti a kulturní dědictví jiných národů a podporuje vzájemnou toleranci mezi majoritní společností a cizinci.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby v Praze Akce v MČ Praha 14

Podobné akce

30duben pondělí 20:00

Black Box

, Národní 25 (Palác Metro) Divadlo

23duben pondělí 21:30

Ubytování v okolí akce Ethno food festival

Penzion Šimanda Praha 9 (1 metrů)

Pension Milk inn Praha 9 - Kyje (1 027 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (6.9 km)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (8.4 km)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (7.9 km)