Ethno food festival

Praha 14, Šimanovská 47

8.4.2017

zdarma

Další vstupenky

Ethno food festival

Vydejte se s námi na cestu kolem světa - pochutnejte si na tradičních pokrmech z různých zemí, potěšte své děti pohádkou, nebo si spolu s nimi vyrobte krásné loutky.

Chybět nebudou ani tanečky pro holky i chlapečky. Také v letošním roce se Praha 14 vydá na výlet po různých zemích světa.

Obyvatele i návštěvníky městské části čeká již osmý ročník kampaně Setkání kultur, která nabídne mimo jiné i gastronomický zážitek s doprovodným programem v KD Kyje: Ethno food festival.

Těšit se můžete na:

Stánky s etnickou kuchyní - k ochutnání budou pokrmy nejen z Gruzie, Ruska nebo Indie, uvaří pro Vás mimo jiné i lokální restaurace SOCHI nebo Rang De Basanti

Pohádku pro děti (od 15:00) - Studio DAMÚZA vám představí hru Suprkluk.

„Příběh zdánlivě obyčejného chlapce, který je odstrkován svými spolužáky, aby v sobě postupně našel svoje skutečné vnitřní já. Na první pohled obyčejný příběh o nejistotách, které sami cítíme a se kterými se musíme v životě potýkat. Něco, co se může stát téměř každému z nás.“

Výtvarnou dílnu pro děti - máte rádi loutkové divadlo a loutky? Vyrobte si s námi vlastní! Na naší dílně vám Studio DAMÚZA ukáže, jak si z obyčejných ponožek vyrobit krásné loutky.

Na festival navazuje Hudební komponovaný večer v KD Kyje. Setkání kultur je kampaň městské části Praha 14, která každoročně přibližuje zvyklosti a kulturní dědictví jiných národů a podporuje vzájemnou toleranci mezi majoritní společností a cizinci.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Hudební kluby v Praze Akce v okolí

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.