Kulturní dům Kyje, Praha 14

Kulturní dům Kyje

Praha 14, Šimanovská 47

1
Není tu akce, kterou Kulturní dům Kyje pořádá? Přidej ji

Nejsme obyčejný kulturák, kam by se dalo zajít jen na ples. Jsme místem, které vylepšuje kulturní a společenský život na Praze 14. Kulturní dům Kyje je volnočasovým centrem, kam můžete zajít na koncert nebo divadelní představení, užít si lekce tanečních pro dospělé, nebo se zapsat na jazykový kurz. A plesy máme v programu samozřejmě taky!

Naší hlavní náplní je posilování role kultury jako klíčového nástroje pro zvýšení kvality života obyvatel Městské části Praha 14. Obsahem naší činnosti je mapování kulturně-společenského prostředí Prahy 14, rozvoj odpovídající kulturní infrastruktury a realizace uměleckých, volnočasových, společenských a sportovních aktivit. Z tohoto důvodu jsme také změnili název příspěvkové organizace na "Praha 14 kulturní".

Kultura pro nás není jen umění, ale společně strávený volný čas, příjemné inspirující prostředí, zázemí a tvůrčí setkávání, díky kterým se Praha 14 stává místem, kde se dobře žije.

Těšíme se na setkání s vámi nejen v Kulturním domě Kyje, ale i na jiných místech Prahy 14. Kulturní dům Kyje a okolí - aktuální program a vstupenky

Další akce v okolí Cyklotrasy v okolí
vytisknoutMáš fotku tohoto místa? Přidej ji

Přihlas se a přidej na Informuji.cz své nejlepší fotky tohoto místa. Děkujeme za pomoc! :)


Štítky

Kulturní dům Kyje: hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Kousek odtud doporučujeme...

Pentahotel Prague Praha 8 (6.4 km)
Café Louvre Praha 1 (9.1 km)