Gospel Time Party Zuzany Stirské

Již tradiční a oblíbený pořad souboru Zuzany Stirské a jejího Fine Gospel Time, prvního gospelového sboru u nás, se stěhuje z divadla Semafor do Rokoka.

Jedná se o zcela improvizovaný hudební pořad Gospel Time Party, který se v divadle Semafor uskutečňoval během posledních 15 let pravidelně, měl 139 repríz a hostil více než dvě stovky známých tváří. Návštěva známých a zajímavých hostů je již jeho tradici a improvizované, vtipně vedené rozhovory Zuzany Stirské proložené množstvím písniček různých-a to nejen gospelových-žánrů tvoří esenci těchto velmi zábavných pořadů. Zuzana Stirská se v nich představuje nejen v roli skvěle hlasově disponované zpěvačky, ale i spontánní pohotové a vtipné moderátorky. Diváci odcházejí nabiti energii, kterou načerpali díky zpěvu početného a s nadšením zpívajícího sboru složeného z převážně amatérských zpěváků všech profesí. Zazní množství známých melodií ve speciálních a pro soubor typických úpravách za doprovodu profesionálních hudebníků. Přijďte si vychutnat atmosféru těchto pořadů v intimním prostředí krásně zrenovovaných prostor divadla Rokoko s jeho staletou historií.

SBOR GOSPEL TIME založila Zuzana Stirska před15 lety (1999 ) pro potřeby semaforské hry "Zuzana se vrací" jako první gospelový soubor u nás. Sbor se od té doby rozrostl, neustále koncertuje i nahrává. Žánrově brousí často i daleko za hranici gospelu, neboť cílem tohoto společenství je publikum především kvalitně pobavit, a to jak hudebně, tak celým pojetím svých vystoupení. Právě  tato “odlehčenost” a zábavná složka jej odlišují od ostatních, podobně zaměřených souborů. Na základě mnohaleté zkušenosti je zřejmé, že právě o tato zábavná, pestrá a energií nabíjející vystoupení mají diváci zájem a odměňují soubor ovacemi ve stoje.

Na videa se podívejte ZDE a ZDE.

18. 12. od 15 a 19 h v Divadle Rokoko

Poprvé v Rokoku se bude konat naše již tradiční dvoják Gospel Time Party se svařáčkem, svíčkami, vánočním cukrovím, noblesními hosty a mnohými-i novými-vánočními tradicionály. Nebudou chybět ani ty klasické semaforské vánoční, ale ani gospely a spirituály k tomuto vánočnímu času se hodící. Ochutnávka i prodej speciálních vín, nabídka polštářků s mandalami pro štěstí, apod. Budeme vás informovat o detailech, plánujeme to totiž ve velkém slavnostním stylu, jde přece o to si užít Zlatou neděli jak se patří!! Rokoko je krásné útulné divadlo s hezkou restaurací, která se užívá jako divadelní bar - tedy žádný útěk po představení jako v Semaforu, ale pěkné vánoční posezení se všemi účinkujícími. Vstupenky jsou již v prodeji na pokladnách Městských divadel pražských.

Doporučujeme Hudební kluby - Praha 1 Akce v okolí

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.