Buzerant + Totems pro Mácu

Adresa:

Praha 5, U Vodojemu

Termín: 22.10.2016
Vstupné:

200 Kč

22říjen sobota 18:00

Žánr: koncerty

Umělci: Buzerant


Kapely Buzerant & Totems podpoří samostatné žití kvadruplegika Marcela "Mácy" Dufka svou hudební produkcí dne 22.10.2016 od 18 hodin ve smíchovské hospodě u Prince Miroslava. Veškerý výdělek z akce půjde na výdaje spojené a asistencemi pro Mácu.

Kromě bizarní hudební produkce vás čeká po koncertě tombola s řadou opravdu zajímavých cen. A kdo je vlastně Máca? Máca Dufek chce stejně jako vy ráno vstát, dát pusu své holce, odejít někam za obživou či seberozvíjením a sem tam to proložit nějakým výletem nebo zážitkem. Jenže na rozdíl od vás ho tělo zastaví už při tom vstávání.

Máca potřebuje asistenty! Mácovi byla po pokaženém porodu diagnostikována dyskinetická a kvadruspastická forma dětské mozkové obrny a navíc těžká vada řeči. Prakticky od narození potřebuje pomoc ve všech běžných činnostech. Nemůže se sám postavit ani ujít jediný krok, nemůže se najíst ani napít. Nedokáže provést běžnou denní hygienu, natož si dojít na záchod. O všechno z toho si dokáže říct a to navzdory tomu, že ho ani jeho hlas moc neposlouchá. Teď jde jen o to, aby vždy bylo komu…

Máca potřebuje asistenty! Mentálně je Máca naprosto zdravý. Rád se směje, je zábavný, vtipný, komunikativní a hodně pozitivní. Protože mu hlava slouží dobře, moc rád by rozhodoval o tom, co bude se svým životem dělat. V jeho případě to ale není snadné. Máca si velmi dobře uvědomuje, že svá rozhodnutí může plnit pouze prostřednictvím druhých. To je důvod proč se založilo Hnutí Mácou - Máca potřebuje asistenty!

Máca tedy potřebuje asistenty. Ti stojí peníze. A protože má Máca rád muziku a srandu, proč nespojit příjemné s užitečným? maca.vstupenky@email.cz

Metalovou kapelu Buzerant tvoří známé tváře Petr Čtvrtníček (bicí), Leoš Noha (zpěvák a předák), Ondřej Nekuda (el. kytara), Martin Schneider (baskytara).

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

24listopad pátek 20:30

Jazz revue

, Čechův most Koncert

10prosinec neděle 20:30

Ubytování v okolí akce Buzerant + Totems pro...

Penzion Katka Praha 4 (205 metrů)

Hotel Villa Voyta Praha 4 (1 113 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (7.4 km)
Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (7.9 km)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (7.2 km)