Praha 5, U Vodojemu

22.10.2016

200 Kč

Další vstupenky na koncerty

Buzerant + Totems pro Mácu

Kapely Buzerant & Totems podpoří samostatné žití kvadruplegika Marcela "Mácy" Dufka svou hudební produkcí dne 22.10.2016 od 18 hodin ve smíchovské hospodě u Prince Miroslava. Veškerý výdělek z akce půjde na výdaje spojené a asistencemi pro Mácu.

Kromě bizarní hudební produkce vás čeká po koncertě tombola s řadou opravdu zajímavých cen. A kdo je vlastně Máca? Máca Dufek chce stejně jako vy ráno vstát, dát pusu své holce, odejít někam za obživou či seberozvíjením a sem tam to proložit nějakým výletem nebo zážitkem. Jenže na rozdíl od vás ho tělo zastaví už při tom vstávání.

Máca potřebuje asistenty! Mácovi byla po pokaženém porodu diagnostikována dyskinetická a kvadruspastická forma dětské mozkové obrny a navíc těžká vada řeči. Prakticky od narození potřebuje pomoc ve všech běžných činnostech. Nemůže se sám postavit ani ujít jediný krok, nemůže se najíst ani napít. Nedokáže provést běžnou denní hygienu, natož si dojít na záchod. O všechno z toho si dokáže říct a to navzdory tomu, že ho ani jeho hlas moc neposlouchá. Teď jde jen o to, aby vždy bylo komu…

Máca potřebuje asistenty! Mentálně je Máca naprosto zdravý. Rád se směje, je zábavný, vtipný, komunikativní a hodně pozitivní. Protože mu hlava slouží dobře, moc rád by rozhodoval o tom, co bude se svým životem dělat. V jeho případě to ale není snadné. Máca si velmi dobře uvědomuje, že svá rozhodnutí může plnit pouze prostřednictvím druhých. To je důvod proč se založilo Hnutí Mácou - Máca potřebuje asistenty!

Máca tedy potřebuje asistenty. Ti stojí peníze. A protože má Máca rád muziku a srandu, proč nespojit příjemné s užitečným? maca.vstupenky@email.cz

Metalovou kapelu Buzerant tvoří známé tváře Petr Čtvrtníček (bicí), Leoš Noha (zpěvák a předák), Ondřej Nekuda (el. kytara), Martin Schneider (baskytara).

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Hudební kluby - Praha 5 Akce v okolí
  • Švandovo divadlo

    Nejoblíbenější divadlo poblíž

    Švandovo divadlo
    Praha 5, Štefánikova 57

    Divadlo osobních výpovědí. Divadlo, které klade otázky. Divadlo, které... zobrazit více


Umělci: Buzerant

Video k akci

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.