Pořádná porce zábavy

Pořádná porce zábavy

Adresa:

Praha 5, Císařská louka 1

Termín: 22.9.2016
Vstupné:

zdarma

22září čtvrtek 14:00

Žánr: koncertypro děti


Přijďte se spolu s KFC rozloučit s létem. 22. září začíná astronomický podzim a Císařská louka bude tím pravým místem, kde jej přivítat. Oblíbená restaurace se spojila s Óčkem a připravila odpoledne plné hudby a extrémních sportů. 22. září ve 14 hodin odstartuje akci moderátor Matyes. Podpoří ho speciální hosté, YouTuber Jonny Walda, DJ Roxtar a bubeníci z Tommy Gun.

O hudbu se postará Pavel Callta, Debbie, Sebastian a kapely Mirai a Nebe. Kromě hudby je pro návštěvníky připraven i doprovodný program. Parkourové skoky předvedou jedni z nejlepších slovenských skokanů. Zájemci o tento sport se budou moci zúčastnit workshopu a získat základní tipy a triky, jak poprvé skočit.

Další neuvěřitelné kousky předvedou sportovci na U-rampě. Milovníci rychlosti určitě ocení simulátor F1. Sprejerská exhibice zase ukáže, že i graffiti může být uměním. Příjemné odpoledne s přáteli si pak návštěvníci mohou zvěčnit ve fotokoutku. „Celý tým se těší, že se potká s fanoušky a přáteli a společně si užijeme příjemné odpoledne,” říká Jarmila Jeřábková, marketingová manažerka KFC, a dodává: „Ať už to bude koncert, sportovní exhibice, nebo moderní umění, každý si určitě najde to své.

KFC se postará o i čerstvou svačinku.“ Vstup je zdarma, zábava pojede až do 21 hod. Jak se nejlépe dostat na Císařskou louku? Z náplavky pod Palackým náměstím bude jezdit Óčko loď s DJem a ze Smíchovského nádraží minibusy, oboje zdarma. Nejbližší zastávka MDH je Lihovar.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Pořádná porce zábavy

Botel Vodník Praha 5 (643 metrů)

AKÁT pension a hostel Praha 5 - Smíchov (645 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (2.7 km)
Karlův most Karlův most Praha 1 (3.3 km)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (2.8 km)